Έστερσουντ - Βάρμπεργκς Προγνωστικά
Η Έστερσουντ είναι αήττητη εδώ και 12 αγωνιστικές, έχει όμως 6 ισοπαλίες σε αυτό το διάστημα και για αυτό δεν έχει καταφέρει να βρίσκεται στις πρώτες 2 θέσεις του πίνακα, που οδηγούν και στην απευθείας άνοδο. Βασίζεται στην αμυντική της λειτουργία, έχει 14/15 τελευταία ματς με Under 2,5 και περιμένουμε να συνεχίσει να παίζει με τον ίδιο τρόπο και μετά τη διακοπή. Η Βάρμπεργκ αρέσκεται και στην ισοπαλία και δεν περιμένουμε να ρισκάρει πολύ, το Under 2,5 στο 1.75.
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
GK
6
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
M
0
Έστερσουντ - Βάρμπεργκς Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.03 | 3.45 | 3.65 | 5.34% | 1.88 | 1.91 | 5.26% | 1.77 | 1.99 | 6.32% | |
| 2.01 | 3.35 | 3.60 | 6.87% | 1.87 | 1.86 | 6.75% | 1.72 | 2.04 | 6.68% | |
| 2.08 | 3.25 | 3.45 | 7.26% | 1.85 | 1.88 | 6.76% | 1.72 | 2.05 | 6.47% | |
| 2.00 | 3.40 | 3.50 | 7.39% | 1.83 | 1.87 | 7.51% | 1.72 | 2.00 | 7.53% | |
| 2.00 | 3.25 | 3.66 | 7.49% | 1.80 | 1.90 | 7.57% | 1.75 | 1.95 | 7.77% | |
| 1.95 | 3.30 | 3.60 | 8.56% | 1.85 | 1.85 | 7.50% | 1.73 | 2.00 | 7.24% | |
| 1.97 | 3.18 | 3.60 | 9.08% | 1.84 | 1.86 | 7.50% | 1.70 | 2.02 | 7.69% | |
| 1.95 | 3.40 | 3.40 | 9.18% | 1.90 | 1.90 | 5.00% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.08
X
3.45
2
3.66
Έστερσουντ - Βάρμπεργκς Στατιστικά
Έστερσουντ - Βάρμπεργκς Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Έστερσουντ έχει φέρει 6 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Έστερσουντ, έχει επαληθευτεί 9 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Βάρμπεργκς νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Βάρμπεργκς, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Β Σουηδίας
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ