ΚΑΤΑΝΤΖΑΡΟ
-
ΠΑΛΕΡΜΟ
Stadio Nicola Ceravolo (14.650)
Αίθριος
380 χλμ.
Ερμάνο Φελιτσάνι
Κωδ. 480VAR
Σχόλια αγώνα:
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
Over 2,5
1.91
Καταντζάρο - Παλέρμο Προγνωστικά
Η Καταντζάρο ξεπέρασε κάθε προσδοκία με την πορεία της και δεν δείχνει να αρκείται στα όσα έχει πετύχει. Η Παλέρμο διαθέτει σαφώς πιο ποιοτικό ρόστερ, αλλά στα δύσκολα σπάνια ανταποκρίνεται. Μπορεί το αουτσάιντερ να κάνει ζημιά σε πρώτη φάση, αν και θα προτιμήσουμε τα τέρματα.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Over 2,5
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: +9.10
1.91
Καταντζάρο - Παλέρμο Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Ε
16
16/3
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
0
2/0
Ε
1
16/0
Καταντζάρο - Παλέρμο Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.42 | 3.05 | 3.20 | 5.09% | 1.64 | 2.25 | 5.14% | 1.91 | 1.85 | 6.02% | |
| 2.35 | 3.10 | 3.20 | 5.71% | 1.67 | 2.15 | 6.01% | 1.91 | 1.91 | 4.50% | |
| 2.45 | 3.05 | 3.05 | 6.01% | 1.65 | 2.20 | 5.71% | 1.85 | 1.88 | 6.76% | |
| 2.45 | 3.05 | 3.05 | 6.01% | 1.63 | 2.20 | 6.37% | 1.85 | 1.90 | 6.27% | |
| 2.50 | 3.00 | 3.00 | 6.25% | 1.60 | 2.25 | 6.49% | 1.86 | 1.80 | 8.52% | |
| 2.47 | 2.95 | 3.05 | 6.69% | 1.65 | 2.25 | 4.81% | 1.85 | 1.88 | 6.76% | |
| 2.40 | 2.90 | 2.95 | 9.13% | 1.60 | 2.20 | 7.37% | 1.85 | 1.85 | 7.50% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.50
X
3.10
2
3.20
Καταντζάρο - Παλέρμο Στατιστικά
Καταντζάρο - Παλέρμο Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Καταντζάρο έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Καταντζάρο, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Παλέρμο νίκησε 8 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Παλέρμο, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πρώτος ημιτελικός των πλέι οφ, ακολουθεί ρεβάνς (20/5). Δεν ισχύει το εκτός έδρας γκολ. Σε περίπτωση συνολικής ισοπαλίας μετά το 90λεπτο της ρεβάνς, την πρόκριση στον τελικό παίρνουν οι Μόντσα και Παλέρμο επειδή τερμάτισαν ψηλότερα στην κανονική περίοδο. Δεν προβλέπονται παράταση ή πέναλτι.