ΚΑΤΑΝΤΖΑΡΟ
-
ΣΠΕΤΣΙΑ
Stadio Nicola Ceravolo (14.650)
Αίθριος
998 χλμ.
Μάρκο Πιτσινίνι
Κωδ. 415VAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
2
3.25
Καταντζάρο - Σπέτσια Προγνωστικά
Οι γηπεδούχοι διαγράφουν υπερβατική πορεία, ωστόσο εξασφάλισαν την παρουσία τους στα πλέι οφ και εσχάτως δεν βρίσκονται στην καλύτερη δυνατή κατάσταση ενώ έχουν και απουσίες. Οι φιλοξενούμενοι παίζουν για την ύπαρξή τους, κόντρα στη Σουντιρόλ είχαν σφυγμό και μπορούν να συνεχίσουν ανάλογα.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Τελικό Αποτέλεσμα - Σπέτσια
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
3.25
Καταντζάρο - Σπέτσια Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
1
0/0
Μ
2
23/1
Μ
1
26/4
Μ
1
27/2
Ε
12
16/3
Ε
3
21/2
Ε
1
26/6
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
22
3/0
Α
1
10/1
Μ
37
Μ
12
2/0
Ε
1
24/11
Ε
0
17/1
Καταντζάρο - Σπέτσια Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.27 | 3.30 | 3.25 | 4.88% | 1.95 | 1.87 | 4.54% | 1.65 | 2.15 | 6.64% | |
| 2.27 | 3.50 | 3.05 | 5.13% | 1.90 | 1.90 | 5.00% | 1.72 | 2.07 | 6.06% | |
| 2.20 | 3.40 | 3.15 | 6.20% | 1.93 | 1.84 | 5.80% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
| 2.16 | 3.50 | 3.14 | 6.29% | 1.90 | 1.83 | 6.78% | 1.68 | 2.05 | 7.67% | |
| 2.15 | 3.40 | 3.20 | 6.69% | 1.91 | 1.83 | 6.54% | 1.68 | 2.10 | 6.67% | |
| 2.25 | 3.40 | 3.00 | 6.71% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.70 | 2.05 | 7.07% | |
| 2.18 | 3.17 | 3.08 | 9.00% | 1.90 | 1.80 | 7.57% | 1.64 | 2.12 | 7.53% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.27
X
3.50
2
3.25
Καταντζάρο - Σπέτσια Στατιστικά
Καταντζάρο - Σπέτσια Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Καταντζάρο έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Καταντζάρο, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Σπέτσια νίκησε 9 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σπέτσια, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ