Πιθανότητες αγώνα
43%
23%
34%
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
2 (+0,5 Α.Η.)
1.67
Μος - Ρανχάιμ Προγνωστικά
Από τα πιο ενδιαφέροντα ματς της αγωνιστικής. Η 14η Μος θέλει διακαώς τη νίκη και ταυτόχρονα να γκελάρει μια εκ των Σόγκνταλ και Σάντνες, προκειμένου να εξασφαλίσει την παραμονή και να μην εμπλακεί στα μπαράζ με ομάδα της Γ’ Κατηγορίας. Την ίδια ώρα η Ράνχαϊμ είναι 7η, μόλις 2 βαθμούς από την 6η Μπρίνε. Η τελευταία έχει δύσκολο έργο αφού υποδέχεται την Κονγκσβίγκερ, οπότε αν δεν κερδίσει η Μπρίνε και η ίδια νικήσει τη Μος, τότε θα μπει αυτή στην εξάδα των πλέι οφς. Αγωνιστικά, η Μος είναι σε κακή κατάσταση, ενώ εντός είναι παντελώς ανίσχυρη (2-5-7) εν αντιθέσει με τη Ράνχαϊμ που σκοράρει κατά ριπάς. Ακόμα κι αν σκοράρει η Μος, η Ράνχαϊμ είναι σε θέση να «απαντήσει» ανά πάσα στιγμή.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
2 (+0,5 Α.Η.)
Ποντάρισμα: 16.00
Πιθανή επιστροφή: 26.72
1.67
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
M
12
0/0
M
8
M
3
D
1
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
D
19
Μος - Ρανχάιμ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.23 | 4.05 | 2.80 | 4.99% | 3.45 | 1.31 | 5.05% | 1.29 | 3.45 | 6.11% | |
| 2.20 | 4.05 | 2.75 | 6.11% | 3.55 | 1.27 | 6.46% | 1.27 | 3.50 | 6.81% | |
| 2.15 | 4.10 | 2.75 | 6.77% | 3.60 | 1.28 | 5.57% | 1.28 | 3.50 | 6.28% | |
| 2.18 | 3.80 | 2.80 | 7.32% | 3.25 | 1.29 | 7.65% | 1.28 | 3.35 | 7.39% | |
| 2.20 | 3.85 | 2.72 | 7.57% | 3.45 | 1.28 | 6.64% | 1.29 | 3.40 | 6.48% | |
| 2.10 | 4.00 | 2.75 | 8.24% | 3.60 | 1.25 | 7.22% | 1.27 | 3.40 | 7.54% | |
| 2.15 | 4.00 | 2.65 | 8.46% | 3.25 | 1.30 | 7.14% | 1.30 | 3.25 | 7.14% | |
| 2.14 | 3.83 | 2.56 | 10.64% | 3.28 | 1.25 | 9.49% | 1.26 | 3.20 | 9.60% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.23
X
4.10
2
2.80
Μος - Ρανχάιμ LIVE
Μος - Ρανχάιμ Στατιστικά
Μος - Ρανχάιμ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Μος έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μος, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ρανχάιμ νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ρανχάιμ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Β Νορβηγίας
Βαθμολογία
9.3/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.3
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.3
Κριτικές παικτών: 8.3
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ