Μονακό - Οσέρ Προγνωστικά
Λογικό φαβορί η Μονακό που μετά την εκτός προγράμματος ήττα, ψάχνει για αντίδραση, ώστε να μην τεθεί εκτός διεκδίκησης ευρωπαϊκού εισιτηρίου. Η Οσέρ από την άλλη, παίζει τα ρέστα της για την απευθείας παραμονή, ενώ δεν θέλει και τη Ναντ να πλησιάσει την 16η θέση. Παίζει σκληρή άμυνα και θα κάνει δύσκολη τη ζωή της Μονακό. Οριακά αν λυγίσει, δηλαδή προς το «1 & Under 3,5», χωρίς να τρελαινόμαστε κιόλας.
Μονακό - Οσέρ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
17
12/1
Α
4
14/0
Α
4
21/0
Α
2
15/0
Μ
1
21/5
Μ
1
8/1
Μ
0
20/0
Ε
18
15/3
Ε
2
6/4
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
1
0/0
Μ
9
11/1
Μ
6
2/0
Ε
0
14/0
Ε
1
4/2
Μονακό - Οσέρ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.62 | 4.40 | 5.30 | 3.22% | 2.29 | 1.65 | 4.10% | 1.70 | 2.14 | 5.26% | |
| 1.62 | 4.20 | 5.20 | 4.55% | 2.25 | 1.65 | 4.81% | 1.72 | 2.07 | 6.06% | |
| 1.56 | 4.40 | 5.50 | 4.77% | 2.23 | 1.58 | 7.52% | 1.68 | 2.05 | 7.67% | |
| 1.65 | 4.10 | 4.95 | 4.94% | 2.25 | 1.66 | 4.48% | 1.68 | 2.15 | 5.69% | |
| 1.55 | 4.33 | 5.66 | 5.01% | 2.30 | 1.62 | 4.95% | 1.71 | 2.10 | 5.75% | |
| 1.65 | 4.05 | 5.00 | 5.03% | 2.27 | 1.65 | 4.45% | 1.65 | 2.15 | 6.64% | |
| 1.60 | 4.20 | 5.25 | 5.08% | 2.30 | 1.62 | 4.95% | 1.70 | 2.05 | 7.07% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.65
X
4.40
2
5.66
Μονακό - Οσέρ Στατιστικά
Μονακό - Οσέρ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Μονακό νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μονακό, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Οσέρ έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Οσέρ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ