ΧΟΥΑΝ ΠΑΜΠΛΟ ΙΙ ΚΟΛΕΤΖ
-
ΛΟΣ ΤΣΑΝΚΑΣ
Complejo Deportivo Juan Pablo II (3.000)
Άστατος
1.000 χλμ.
Ρομπέρτο Γκουτιέρες (Περού)VAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1
2.15
Χουάν Πάμπλο ΙΙ Κόλετζ - Λος Τσάνκας Προγνωστικά
Το Κολλέγιο πέτυχε σπουδαία νίκη επί της Τάρμα (3-2) στο υψόμετρο των 3.000 μέτρων, παίζοντας επιθετικό ποδόσφαιρο ως το φινάλε, στιλ που το δικαίωσε με τους τρεις βαθμούς. Θα αναζητήσει ένα ακόμη νικηφόρο αποτέλεσμα, διαθέτοντας ποιοτική μεσοεπιθετική γραμμή. Οι Τσάνκας θριάμβευσαν επί της «μεγάλης» Ουνιβερσιτάριο (3-1), εκμεταλλευόμενοι το υψόμετρό τους. Μακριά από αυτό δεν είναι τόσο ισχυροί και περιμένουμε να προβληματίσουν με την απόδοσή τους. Το αήττητό τους κινδυνεύει στο Τσονγκογιάπε απόψε. Ο άσος αποτέλεσε επιλογή μας και μπήκε στο πινακάκι μας.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Τελικό Αποτέλεσμα - Χουάν Πάμπλο ΙΙ Κόλετζ
Ποντάρισμα: 5.00
Κέρδος: -5.00
2.15
Χουάν Πάμπλο ΙΙ Κόλετζ - Λος Τσάνκας Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.88 | 3.55 | 4.15 | 5.17% | 1.83 | 1.97 | 5.13% | 1.83 | 1.92 | 6.30% | |
| 1.96 | 3.60 | 3.60 | 6.17% | 1.80 | 1.94 | 6.63% | 1.76 | 1.90 | 8.63% | |
| 2.00 | 3.40 | 3.45 | 7.75% | 1.75 | 1.95 | 7.77% | 1.80 | 1.90 | 7.57% | |
| 1.80 | 3.50 | 4.10 | 7.85% | 1.85 | 1.95 | 5.07% | 1.83 | 1.83 | 8.50% | |
| 1.93 | 3.45 | 3.55 | 8.23% | 1.80 | 1.91 | 7.33% | 1.80 | 1.91 | 7.33% | |
| 1.99 | 3.25 | 3.45 | 9.10% | 1.78 | 1.91 | 7.86% | 1.70 | 1.91 | 10.06% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.00
X
3.60
2
4.15
Χουάν Πάμπλο ΙΙ Κόλετζ - Λος Τσάνκας Στατιστικά
Χουάν Πάμπλο ΙΙ Κόλετζ - Λος Τσάνκας Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Χουάν Πάμπλο ΙΙ Κόλετζ νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Χουάν Πάμπλο ΙΙ Κόλετζ, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Λος Τσάνκας έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λος Τσάνκας, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ