ΑΛΙΑΝΣΑ FC
-
ΑΜΕΡΙΚΑ ΝΤΕ ΚΑΛΙ
Estadio Armando Maestre Pavajeau (11.000)
Ζέστη
850 χλμ.
S. Toro
Κωδ. 463VAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
Under 2
2.00
Αλιάνσα FC - Αμέρικα ντε Κάλι Προγνωστικά
Η ουραγός Αλιάνσα διασύρθηκε και στο Μεντεγίν από την Ατλέτικο Νασιονάλ, την προηγούμενη αγωνιστική, απόλυτα φυσιολογικά. Ο νεός τεχνικός Καμίλο Αγιάλα δεν περίμενε πολλά περισσότερα, έχει στοχεύσει στα εντός έδρας παιχνίδια όπου πρέπει να κατακτηθούν βαθμοί για να πάρουν μπρος οι παίκτες του. Θα προσπαθήσει με κάθε τρόπο να αμυνθεί η ομάδα του απόψε, αναζητώντας αντεπιθέσεις. Η Αμέρικα έχει το μυαλό της στο προσεχές ματς του Σουνταμερικάνα με την Μπουκαραμάνγκα, ξεκουράζει τρία βασικά στελέχη και είναι άγνωστη η τελική σύνθεση της 11άδας, εξ ου και η ισορροπία στο σετ αποδόσεων.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Under 2
Ποντάρισμα: 5.00
Κέρδος: -5.00
2.00
Αλιάνσα FC - Αμέρικα ντε Κάλι Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.80 | 3.00 | 2.70 | 5.74% | 1.53 | 2.40 | 6.56% | 2.00 | 1.73 | 7.24% | |
| 2.85 | 2.90 | 2.66 | 6.69% | 1.50 | 2.42 | 7.40% | 2.05 | 1.70 | 7.07% | |
| 2.92 | 3.00 | 2.52 | 6.77% | 1.55 | 2.37 | 6.29% | 1.98 | 1.75 | 7.10% | |
| 3.05 | 2.90 | 2.50 | 6.78% | 1.45 | 2.45 | 8.91% | 2.10 | 1.66 | 7.29% | |
| 2.75 | 2.95 | 2.65 | 7.41% | 1.52 | 2.40 | 6.94% | 2.00 | 1.72 | 7.53% | |
| 2.67 | 2.95 | 2.67 | 8.09% | 1.51 | 2.40 | 7.31% | 2.00 | 1.73 | 7.24% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.05
X
3.00
2
2.70
Αλιάνσα FC - Αμέρικα ντε Κάλι Στατιστικά
Αλιάνσα FC - Αμέρικα ντε Κάλι Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Αλιάνσα FC έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Αλιάνσα FC, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Αμέρικα ντε Κάλι νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Αμέρικα ντε Κάλι, έχει επαληθευτεί 4 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ