ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ
-
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
Σχόλια αγώνα:
Μπόντο Γκλιμτ - Μάντσεστερ Σίτι Προγνωστικά
Η Μπόντο Γκλιμτ θα κάνει μια τελευταία προσπάθεια να μείνει ζωντανή στη διεκδίκηση της 24άδας, αν και ρεαλιστικά, οι πιθανότητές της είναι ελάχιστες. Σε κάθε περίπτωση, στην έδρα της είναι αξιόμαχη και καταφέρνει να σκοράρει. Η Σίτι είναι σαφώς ανώτερη, θέλει τη νίκη για την απευθείας πρόκριση και έχει όλες τις προδιαγραφές να την πάρει. Το συνδυαστικό 2 και G/G στο 2.55.
Μπόντο Γκλιμτ - Μάντσεστερ Σίτι Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
0
24/2
Α
2
16/1
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
0
20/2
Α
0
16/2
Α
0
7/0
Μ
0
22/0
Μ
0
1/0
Μ
0
19/1
Μ
0
2/0
Ε
0
0/0
Ε
0
0/0
Ε
0
15/0
Μπόντο Γκλιμτ - Μάντσεστερ Σίτι Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.80 | 5.70 | 1.41 | 3.07% | 3.50 | 1.32 | 4.15% | 1.44 | 2.77 | 5.25% | |
| 6.60 | 5.50 | 1.40 | 4.55% | 3.70 | 1.25 | 6.57% | 1.45 | 2.60 | 6.91% | |
| 6.60 | 5.20 | 1.42 | 4.58% | 3.45 | 1.31 | 5.05% | 1.45 | 2.62 | 6.66% | |
| 6.50 | 6.00 | 1.36 | 5.29% | 3.50 | 1.30 | 5.21% | 1.44 | 2.62 | 7.07% | |
| 6.33 | 5.33 | 1.40 | 5.65% | 3.20 | 1.36 | 4.56% | 1.54 | 2.37 | 6.65% | |
| 6.10 | 5.20 | 1.42 | 5.70% | 3.25 | 1.33 | 5.62% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
6.80
X
6.00
2
1.42
Μπόντο Γκλιμτ - Μάντσεστερ Σίτι Στατιστικά
Μπόντο Γκλιμτ - Μάντσεστερ Σίτι Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Μπόντο Γκλιμτ έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπόντο Γκλιμτ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μάντσεστερ Σίτι νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μάντσεστερ Σίτι, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
League Phase – 7η Αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Ματς με αντιπάλους της League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Καλύτερη επίθεση), 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής, 8) Βαθμολογία στο Ranking της UEFA.