Στενχάουσμιουρ - Ιστ Φάιφ Προγνωστικά
Η Στενχάουσμιουρ θέλει τη νίκη για να διατηρηθεί στην κορυφή, η Ιστ Φάιφ απέχει 5 βαθμούς από την τετράδα έχει όμως και δύο ματς στο χέρι. Δυνατή στην έδρα της η «Στένι» μπορεί να κερδίσει παρότι αναμένεται να ζοριστεί αρκετά.
Απουσίες - Επιστροφές
Στενχάουσμιουρ - Ιστ Φάιφ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.92 | 3.40 | 3.95 | 6.38% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | 1.94 | 1.79 | 6.90% | |
| 1.87 | 3.35 | 3.90 | 8.23% | 1.65 | 2.15 | 6.64% | 1.95 | 1.75 | 7.77% | |
| 1.83 | 3.40 | 4.00 | 8.30% | 1.66 | 2.10 | 7.29% | 1.95 | 1.75 | 7.77% | |
| 1.84 | 3.35 | 3.85 | 9.23% | 1.62 | 2.09 | 8.74% | 1.93 | 1.73 | 8.77% | |
| 1.80 | 3.40 | 3.90 | 9.59% | 1.73 | 2.08 | 5.55% | 1.91 | 1.80 | 7.33% | |
| 1.78 | 3.45 | 3.85 | 10.02% | 1.67 | 2.08 | 7.37% | 1.95 | 1.75 | 7.77% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.92
X
3.45
2
4.00
Στενχάουσμιουρ - Ιστ Φάιφ Στατιστικά
Στενχάουσμιουρ - Ιστ Φάιφ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Στενχάουσμιουρ νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Στενχάουσμιουρ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ιστ Φάιφ έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ιστ Φάιφ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ