ΚΑΡΑΜΠΑΓΚ
-
ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ
Σχόλια αγώνα:
Καραμπάγκ - Κοπεγχάγη Προγνωστικά
Η Κάραμπαγκ είναι σε καλή κατάσταση, ξεκίνησε την πορεία της στο Τσάμπιονς Λιγκ με εξαιρετικό τρόπο και θέλει να συνεχίσει με ένα αντίστοιχο αποτέλεσμα σήμερα. Η Κοπεγχάγη είναι κι αυτή φορμαρισμένη, είναι πολύ επιθετική ομάδα και δείχνει ότι μπορεί να κάνει ζημιές σε όλες τις ομάδες που θα αντιμετωπίσει. Πιθανώς να ανοίξει το παιχνίδι, διαλέγουμε τον συνδυασμό του G/G με το Over 2,5, σε απόδοση λίγο πάνω από τις δύο μονάδες.
Καραμπάγκ - Κοπεγχάγη Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Μ
5
0/0
Μ
0
0/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Μ
18
0/0
Μ
4
0/0
Μ
8
0/0
Μ
2
0/0
Ε
3
0/0
Καραμπάγκ - Κοπεγχάγη Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.60 | 3.60 | 2.60 | 4.49% | 2.00 | 1.82 | 4.71% | 1.65 | 2.15 | 6.64% | |
| 2.57 | 3.60 | 2.60 | 4.90% | 1.95 | 1.80 | 6.40% | 1.66 | 2.15 | 6.33% | |
| 2.65 | 3.50 | 2.55 | 5.23% | 1.96 | 1.84 | 5.09% | 1.66 | 2.15 | 6.33% | |
| 2.65 | 3.50 | 2.55 | 5.23% | 2.00 | 1.80 | 5.26% | 1.65 | 2.25 | 4.81% | |
| 2.70 | 3.25 | 2.62 | 5.64% | 2.00 | 1.80 | 5.26% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | |
| 2.56 | 3.51 | 2.56 | 6.20% | 1.94 | 1.76 | 7.72% | 1.63 | 2.13 | 7.66% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.70
X
3.60
2
2.62
Καραμπάγκ - Κοπεγχάγη Στατιστικά
Καραμπάγκ - Κοπεγχάγη Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Καραμπάγκ νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Καραμπάγκ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Κοπεγχάγη νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Κοπεγχάγη, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
League Phase - 2η Αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια Ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Ματς με αντιπάλους της League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Καλύτερη επίθεση), 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής, 8) Βαθμολογία στο Ranking της UEFA.