ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1
1.90
Ιντεπ. Σάντα Φε - Όνσε Κάλδας Προγνωστικά
Η Σάντα Φε θέλει να διεκδικήσει την πρωτιά μέχρι τέλους και θα το πράξει μόνο με νίκη απόψε. Έχει την έδρα και την πιο «βαριά» φανέλα σε σχέση με την Όνσε Κάλδας που ακόμη και η συμμετοχή της εδώ είναι κέρδος για την ίδια. Είχε σεληνιασμένο φέτος τον Ντάιρο Μορένο που επιδιώκει να βγει και πρώτος σκόρερ στην ιστορία του συλλόγου, πλην των άλλων ρεκόρ που έχει ήδη επιτύχει. Ο πρώτος λόγος εδώ δικαιωματικά δίνεται στους γηπεδούχους.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Τελικό Αποτέλεσμα - Ιντεπ. Σάντα Φε
Ποντάρισμα: 5.00
Κέρδος: +4.50
1.90
Ιντεπ. Σάντα Φε - Όνσε Κάλδας Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.73 | 3.55 | 4.80 | 6.37% | 1.83 | 1.91 | 6.54% | 1.83 | 1.91 | 6.54% | |
| 1.70 | 3.45 | 5.10 | 6.90% | 1.70 | 2.07 | 6.66% | 1.98 | 1.75 | 7.10% | |
| 1.75 | 3.25 | 5.00 | 7.33% | 1.67 | 2.15 | 6.01% | 2.00 | 1.73 | 7.24% | |
| 1.68 | 3.45 | 5.10 | 7.51% | 1.65 | 2.10 | 7.60% | 2.05 | 1.68 | 7.67% | |
| 1.17 | 5.35 | 25.00 | 7.55% | 1.10 | 5.35 | 8.76% | 3.45 | 1.25 | 8.24% | |
| 1.69 | 3.35 | 4.80 | 8.97% | 1.67 | 2.07 | 7.57% | 1.96 | 1.74 | 7.83% | |
| 1.66 | 3.40 | 4.85 | 9.31% | 1.73 | 2.00 | 7.24% | 1.92 | 1.79 | 7.36% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.75
X
5.35
2
25.00
Ιντεπ. Σάντα Φε - Όνσε Κάλδας Στατιστικά
Ιντεπ. Σάντα Φε - Όνσε Κάλδας Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ιντεπ. Σάντα Φε νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ιντεπ. Σάντα Φε, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Όνσε Κάλδας έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Όνσε Κάλδας, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Φάση των playoffs. Δυο όμιλοι των τεσσάρων ομάδων έκαστος, διεξάγονται συνολικά έξι αγωνιστικές, κάθε ομάδα αντιμετωπίζει εντός-εκτός την άλλη. Η πρώτη κάθε ομίλου παίρνει την πρόκριση στον διπλό τελικό που θα αναδείξει τον πρωταθλητή του Απερτούρα 2025. Υψόμετρο 2.650 μέτρων.