Liga MX
Κωδικός Κουπονιού: 376
ΤΟΛΟΥΚΑ - ΜΟΝΤΕΡΕΙ
1
-
1
Live
Τέλος Αγώνα
19/01/2025 (03:00)
Στο Απερτούρα: Μοντερέι – Τολούκα 1-2
F. Guerrero
Estadio Nemesio Díez (30.000)
Καιρός: Αίθριος
730 χλμ. (απόσταση)
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Τολούκα - Μοντερέι Προγνωστικά
Σε εξαιρετική κατάσταση έδειξε να βρίσκεται στο ξεκίνημα του Κλαουσούρα η Τολούκα. Διαθέτει ποιότητα στην επίθεση, εμφάνισε, όμως και αμυντικές αδυναμίες στο ματς με την Τιχουάνα. Απώλειες από την 1η αγωνιστική για την Μοντερέι,, που ψάχνει αντίδραση και θα παίξει επιθετικά στο «Nemesio Díez». Αναμένεται παιχνίδι σε υψηλό τέμπο, με φάσεις και γκολ.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.95 | 4.40 | 4.93% | 2.35 | 1.60 | 4.81% | 1.60 | 2.25 | 6.49% | |
| 1.70 | 4.00 | 4.50 | 5.70% | 2.35 | 1.57 | 5.88% | 1.57 | 2.25 | 7.53% | |
| 1.73 | 3.95 | 4.35 | 5.76% | 2.20 | 1.67 | 5.06% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
| 1.72 | 4.00 | 4.33 | 5.87% | 2.40 | 1.55 | 5.82% | 1.57 | 2.35 | 5.88% | |
| 1.75 | 3.80 | 4.35 | 6.06% | 2.37 | 1.60 | 4.48% | 1.55 | 2.35 | 6.60% | |
| 4.75 | 1.44 | 5.85 | 7.06% | 1.47 | 2.47 | 7.85% | ||||
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
4.75
X
4.00
2
5.85
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
F. Pereira
Επιστρέφει
5
1
13/1
Α
J. Gallardo
Άλλοι λόγοι
4
0
19/4
Μ
H. Herrera
Τιμωρημένος
4
1
24/1
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
V. Guzmán
Άλλοι λόγοι
5
0
20/0
Μ
J. Cortizo
Τραυματίας
4
1
13/2
Μ
L. Ocampos
Τραυματίας
3
1
14/2
Ε
G. Berterame
Αμφίβολος
5
1
21/10
Betting Facts
Η ομάδα Τολούκα νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Τολούκα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μοντερέι νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μοντερέι, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12-2 | +10 | Ι Ν Ν Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12-4 | +8 | Η Ν Ι Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10-7 | +3 | Ν Ι Ν Η Ν | |
|
|
12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9-8 | +1 | Ν Η Ν Ν Η | |
|
|
11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9-6 | +3 | Ν Ι Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-7 | +2 | Ν Ν Ι Η Ν | |
|
Λεόν
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8-6 | +2 | Η Ν Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-9 | 0 | Η Ι Ν Ν Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13-10 | +3 | Η Ν Ν Η Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11-11 | 0 | Ν Η Η Η Ν | |
|
|
8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8-8 | 0 | Ν Ν Ι Ι Η | |
|
|
7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8-11 | -3 | Ν Η Η Ι Η | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8-10 | -2 | Ι Ι Η Ι Ν | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6-8 | -2 | Ι Ν Ι Η Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-8 | 0 | Η Η Η Ι Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-10 | -2 | Ι Η Η Ν Ι | |
|
|
1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4-11 | -7 | Η Η Η Η Ι | |
|
|
0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3-19 | -16 | Η Η Η Η Η | |
Πλέι οφ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ