Liga MX
Κωδικός Κουπονιού: 1547
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΣΑΝ ΛΟΥΙΣ - ΜΟΝΤΕΡΕΙ
2
-
1
Live
Τέλος Αγώνα
05/12/2024 (05:00)
Στο Απερτούρα (κ.δ): Ατλέτικο Σαν Λουίς – Μοντερέι 1-0
Φερνάντο Ερνάντες (Μεξικό)
Estadio Alfonso Lastras Ramírez (26.400)
Καιρός: Αίθριος
515 χλμ. (απόσταση)
Ατλέτικο Σαν Λουίς - Μοντερέι
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Ατλέτικο Σαν Λουίς - Μοντερέι Προγνωστικά
Έχει κάνει την υπέρβαση με την παρουσία της στα ημιτελικά η Ατλέτικο Σαν Λουίς, που είναι πανίσχυρη στην έδρα της. Παρόλα αυτά, όμως, η Μοντερέι είναι σαφώς πιο ποιοτική ομάδα, με «βάθος» στο ρόστερ της και μπορεί να κάνει βήμα πρόκρισης στον τελικό της διοργάνωσης, κερδίζοντας στο Σαν Λουίς Ποτόσι. Απαραίτητη η κάλυψη.
Σχόλια αγώνα:
Πρώτο ματς για τα ημιτελικά του Απερτούρα. Ακολουθεί ρεβάνς στην έδρα της Moντερέι (8/12). Δεν ισχύει ο κανονισμός του εκτός έδρας γκολ και σε περίπτωση συνολικής ισοπαλίας, τότε προκρίνεται η ομάδα που τερμάτισε πιο ψηλά στην κανονική διάρκεια, εν προκειμένω η Μοντερέι.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.15 | 3.10 | 2.45 | 4.60% | 1.67 | 2.20 | 5.06% | 1.90 | 1.90 | 5.00% | |
| 3.10 | 3.10 | 2.45 | 5.06% | 1.65 | 2.20 | 5.71% | 1.95 | 1.80 | 6.40% | |
| 3.05 | 3.15 | 2.45 | 5.08% | 1.66 | 2.20 | 5.39% | 1.87 | 1.86 | 6.75% | |
| 2.95 | 3.10 | 2.50 | 5.80% | 1.63 | 2.25 | 5.48% | 1.90 | 1.83 | 6.78% | |
| 3.05 | 3.05 | 2.45 | 6.01% | 1.65 | 2.25 | 4.81% | 1.85 | 1.88 | 6.76% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.15
X
3.15
2
2.50
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Μ
M. Klimowicz
Αμφίβολος
4
1
11/3
Ε
F. Boli
Αμφίβολος
4
1
14/4
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
E. Andrada
Τραυματίας
4
2
16/0
Μ
J. Cortizo
Τραυματίας
4
1
13/2
Betting Facts
Η ομάδα Ατλέτικο Σαν Λουίς έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ατλέτικο Σαν Λουίς, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μοντερέι νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μοντερέι, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12-2 | +10 | Ι Ν Ν Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12-4 | +8 | Η Ν Ι Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10-7 | +3 | Ν Ι Ν Η Ν | |
|
|
12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9-8 | +1 | Ν Η Ν Ν Η | |
|
|
11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9-6 | +3 | Ν Ι Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-7 | +2 | Ν Ν Ι Η Ν | |
|
Λεόν
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8-6 | +2 | Η Ν Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-9 | 0 | Η Ι Ν Ν Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13-10 | +3 | Η Ν Ν Η Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11-11 | 0 | Ν Η Η Η Ν | |
|
|
8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8-8 | 0 | Ν Ν Ι Ι Η | |
|
|
7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8-11 | -3 | Ν Η Η Ι Η | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8-10 | -2 | Ι Ι Η Ι Ν | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6-8 | -2 | Ι Ν Ι Η Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-8 | 0 | Η Η Η Ι Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-10 | -2 | Ι Η Η Ν Ι | |
|
|
1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4-11 | -7 | Η Η Η Η Ι | |
|
|
0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3-19 | -16 | Η Η Η Η Η | |
Πλέι οφ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ