Liga MX
Κωδικός Κουπονιού: 901
ΚΡΟΥΣ ΑΣΟΥΛ - ΧΟΥΑΡΕΣ
4
-
0
Live
Τέλος Αγώνα
24/10/2024 (04:00)
Στο Κλαουσούρα: Χουαρές - Κρους Ασούλ 0-0
V. Arce
Estadio Ciudad de los Deportes (36.681)
Καιρός: Άστατος
1.549 χλμ. (απόσταση)
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Κρους Ασούλ - Χουάρες Προγνωστικά
Σε καλή κατάσταση η Χουαρές, δεν άξιζε την ήττα από τη Λεόν και παλεύει όλα τα παιχνίδια της. Αντιμετωπίζει, όμως, την καλύτερη ομάδα, μέχρι στιγμής, του πρωταθλήματος, που έχει «πατήσει» γκάζι για να τερματίσει στην πρώτη θέση στην κανονική διάρκεια. Μεγάλη η διαφορά ποιότητας των δυο αντιπάλων, ξεκάθαρο φαβορί η Κρους Ασούλ.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 6.00 | 9.50 | 4.50% | 2.70 | 1.48 | 4.40% | 1.85 | 1.85 | 7.50% | |
| 1.27 | 6.00 | 10.50 | 4.70% | 2.60 | 1.50 | 4.88% | 1.98 | 1.82 | 5.17% | |
| 1.25 | 6.00 | 11.00 | 5.44% | 2.75 | 1.45 | 5.06% | 1.87 | 1.90 | 5.76% | |
| 1.27 | 6.50 | 8.50 | 5.56% | 2.70 | 1.44 | 6.09% | 1.91 | 1.91 | 4.50% | |
| 1.27 | 5.70 | 10.25 | 5.70% | 2.62 | 1.50 | 4.61% | 1.88 | 1.85 | 6.76% | |
| 1.23 | 5.40 | 9.80 | 9.11% | 2.55 | 1.45 | 7.56% | 1.85 | 1.85 | 7.50% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.29
X
6.50
2
11.00
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Ε
G. Fernández
Τραυματίας
5
16
0/0
Ε
Á. Sepúlveda
Αμφίβολος
3
11/4
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
S. Jurado
Τραυματίας
4
6
0/0
Α
B. Romero
Τραυματίας
2
13
0/0
Ε
A. Hurtado
Τραυματίας
3
2
8/1
Ε
S. Saucedo
Άλλοι λόγοι
2
14
0/0
Betting Facts
Η ομάδα Κρους Ασούλ νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Κρους Ασούλ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Χουάρες έχασε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Χουάρες, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12-2 | +10 | Ι Ν Ν Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12-4 | +8 | Η Ν Ι Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10-7 | +3 | Ν Ι Ν Η Ν | |
|
|
12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9-8 | +1 | Ν Η Ν Ν Η | |
|
|
11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9-6 | +3 | Ν Ι Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-7 | +2 | Ν Ν Ι Η Ν | |
|
Λεόν
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8-6 | +2 | Η Ν Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-9 | 0 | Η Ι Ν Ν Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13-10 | +3 | Η Ν Ν Η Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11-11 | 0 | Ν Η Η Η Ν | |
|
|
8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8-8 | 0 | Ν Ν Ι Ι Η | |
|
|
7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8-11 | -3 | Ν Η Η Ι Η | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8-10 | -2 | Ι Ι Η Ι Ν | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6-8 | -2 | Ι Ν Ι Η Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-8 | 0 | Η Η Η Ι Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-10 | -2 | Ι Η Η Ν Ι | |
|
|
1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4-11 | -7 | Η Η Η Η Ι | |
|
|
0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3-19 | -16 | Η Η Η Η Η | |
Πλέι οφ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ