Liga MX
Κωδικός Κουπονιού: 868
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΣΑΝ ΛΟΥΙΣ - ΚΡΟΥΣ ΑΣΟΥΛ
3
-
1
Live
Τέλος Αγώνα
18/09/2024 (04:00)
Στο Κλαουσούρα: Κρους Ασούλ - Ατλέτικο Σαν Λουίς 3-0
Όσκαρ Μεχία (Μεξικό)
Estadio Alfonso Lastras Ramírez (26.400)
Καιρός: Βροχή
414 χλμ. (απόσταση)
Ατλέτικο Σαν Λουίς - Κρους Ασούλ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Ατλέτικο Σαν Λουίς - Κρους Ασούλ Προγνωστικά
Η καλύτερη ομάδα του πρωταθλήματος είναι, μέχρι στιγμής, η Κρους Ασούλ, που δικαιολογημένα θεωρείται ένα από τα φαβορί για τον τίτλο. Με τρομερή ποιότητα και ρόστερ που δίνει την ευκαιρία στον Ανσέλμι να παίξει όποιο σύστημα επιθυμεί. Η Ατλέτικο Σαν Λουίς είναι δυνατή στην έδρα της, όμως, η «Μάκινα» είναι το ξεκάθαρο φαβορί για τη νίκη.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.60 | 4.00 | 1.70 | 5.27% | 2.25 | 1.65 | 4.81% | ||||
| 4.75 | 4.00 | 1.68 | 5.28% | 2.25 | 1.62 | 5.81% | 1.63 | 2.20 | 6.37% | |
| 4.65 | 3.95 | 1.70 | 5.34% | 2.25 | 1.65 | 4.81% | 1.65 | 2.15 | 6.64% | |
| 1.98 | 3.00 | 4.45 | 5.94% | |||||||
| 4.50 | 3.80 | 1.73 | 5.96% | 2.27 | 1.67 | 3.78% | 1.65 | 2.12 | 7.21% | |
| 5.00 | 3.75 | 1.67 | 6.14% | 2.20 | 1.65 | 5.71% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
| 4.50 | 3.79 | 1.63 | 9.06% | 2.15 | 1.62 | 7.61% | 1.64 | 2.12 | 7.53% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
5.00
X
4.00
2
4.45
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Μ
J. Damm
Τραυματίας
3
4
Μ
Ó. Macías
Αμφίβολος
3
0
Ε
Vitinho
Τραυματίας
5
1
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Μ
A. Montaño
Επιστρέφει
3
1
25/4
Ε
G. Fernández
Τραυματίας
5
11
Ε
G. Giakoumakis
Επιστρέφει
5
1
Betting Facts
Η ομάδα Ατλέτικο Σαν Λουίς έχει φέρει 4 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ατλέτικο Σαν Λουίς, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Κρους Ασούλ νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Κρους Ασούλ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12-2 | +10 | Ι Ν Ν Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12-4 | +8 | Η Ν Ι Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10-7 | +3 | Ν Ι Ν Η Ν | |
|
|
12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9-8 | +1 | Ν Η Ν Ν Η | |
|
|
11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9-6 | +3 | Ν Ι Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-7 | +2 | Ν Ν Ι Η Ν | |
|
Λεόν
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8-6 | +2 | Η Ν Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-9 | 0 | Η Ι Ν Ν Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13-10 | +3 | Η Ν Ν Η Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11-11 | 0 | Ν Η Η Η Ν | |
|
|
8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8-8 | 0 | Ν Ν Ι Ι Η | |
|
|
7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8-11 | -3 | Ν Η Η Ι Η | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8-10 | -2 | Ι Ι Η Ι Ν | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6-8 | -2 | Ι Ν Ι Η Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-8 | 0 | Η Η Η Ι Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-10 | -2 | Ι Η Η Ν Ι | |
|
|
1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4-11 | -7 | Η Η Η Η Ι | |
|
|
0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3-19 | -16 | Η Η Η Η Η | |
Πλέι οφ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ