Liga MX
Κωδικός Κουπονιού: 482
ΚΡΟΥΣ ΑΣΟΥΛ - ΤΣΙΒΑΣ ΓΟΥΑΔΑΛΑΧΑΡΑ
1
-
0
Live
Τέλος Αγώνα
22/09/2024 (06:05)
Στο Κλαουσούρα: Κρους Ασούλ – Τσίβας 3-0
Ντάνιελ Κιντέρο (Μεξικό)
Estadio Ciudad de los Deportes (36.681)
Καιρός: Άστατος
537 χλμ. (απόσταση)
Κρους Ασούλ - Τσίβας Γουαδαλαχάρα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Κρους Ασούλ - Τσίβας Γουαδαλαχάρα Προγνωστικά
Θέλει να συνέλθει από το σοκ της απρόσμενης ήττας από την Ατλέτικο Σαν Λουίς η Κρους Ασούλ και να επιστρέψει στα θετικά αποτελέσματα, παραμένοντας, παράλληλα στην κορυφή της βαθμολογίας. Διαθέτει παίκτες με προσωπικότητας και μπορεί να βγάλει αντίδραση, κερδίζοντας, έστω και δύσκολα, την Τσίβας, που δεν είναι το ίδιο δυνατή εκτός έδρας.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.70 | 4.50 | 4.58% | 1.96 | 1.88 | 4.04% | 1.77 | 1.93 | 7.67% | |
| 1.75 | 3.70 | 4.75 | 4.96% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
| 2.20 | 2.50 | 5.05 | 4.99% | 1.18 | 5.00 | 4.53% | 3.50 | 1.30 | 5.21% | |
| 1.87 | 3.60 | 4.15 | 5.08% | 1.90 | 1.90 | 5.00% | ||||
| 1.75 | 3.65 | 4.65 | 5.70% | 1.91 | 1.90 | 4.75% | 1.80 | 1.93 | 6.86% | |
| 1.78 | 3.60 | 4.50 | 5.82% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.78 | 2.00 | 5.82% | |
| 2.27 | 2.32 | 4.75 | 7.59% | 1.14 | 4.85 | 7.70% | 3.45 | 1.25 | 8.24% | |
| 1.68 | 3.53 | 4.50 | 9.15% | 1.86 | 1.84 | 7.50% | 1.79 | 1.91 | 7.60% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.27
X
3.70
2
5.05
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
G. Piovi
Τιμωρημένος
4
0
31/2
Ε
G. Fernández
Τραυματίας
5
12
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
L. Olivas
Τραυματίας
4
4
Α
L. Sepúlveda
Τραυματίας
3
3
Α
G. Sepúlveda
Τραυματίας
4
2
Μ
P. Pérez
Τραυματίας
4
1
Ε
C. Cowell
Τραυματίας
4
2
23/1
Ε
J. Hernández
Τραυματίας
5
0
9/1
Betting Facts
Η ομάδα Κρους Ασούλ νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Κρους Ασούλ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Τσίβας Γουαδαλαχάρα έχει φέρει 4 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Τσίβας Γουαδαλαχάρα, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12-2 | +10 | Ι Ν Ν Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12-4 | +8 | Η Ν Ι Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10-7 | +3 | Ν Ι Ν Η Ν | |
|
|
12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9-8 | +1 | Ν Η Ν Ν Η | |
|
|
11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9-6 | +3 | Ν Ι Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-7 | +2 | Ν Ν Ι Η Ν | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8-6 | +2 | Η Ν Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-9 | 0 | Η Ι Ν Ν Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13-10 | +3 | Η Ν Ν Η Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11-11 | 0 | Ν Η Η Η Ν | |
|
|
8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8-8 | 0 | Ν Ν Ι Ι Η | |
|
|
7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8-11 | -3 | Ν Η Η Ι Η | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8-10 | -2 | Ι Ι Η Ι Ν | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6-8 | -2 | Ι Ν Ι Η Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-8 | 0 | Η Η Η Ι Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-10 | -2 | Ι Η Η Ν Ι | |
|
|
1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4-11 | -7 | Η Η Η Η Ι | |
|
|
0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3-19 | -16 | Η Η Η Η Η | |
Πλέι οφ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ