A Αργεντινής
Κωδικός Κουπονιού: 557
ΜΠΑΡΑΚΑΣ ΣΕΝΤΡΑΛ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ
0
-
2
Live
Τέλος Αγώνα
29/07/2024 (21:00)
Στο CLP: Μπαράκας Σεντράλ - Ατλέτικο Τουκουμάν 2-0
Claudio Fabián Tapia (6.000)
Καιρός: Αίθριος
1.049 χλμ. (απόσταση)
Μπαράκας Σεντράλ - Ατλέτικο Τουκουμάν Προγνωστικά
Από θετικά αποτελέσματα προέρχονται αμφότερες και θα παραταχθούν με ψυχολογία. Εξακολουθούν, όμως, να μην πείθουν με την απόδοση τους στον αγωνιστικό χώρο. Δεν αναμένεται να ρισκάρουν, από την αρχή τουλάχιστον της αναμέτρησης, οι τεχνικοί των δυο ομάδων και θα προσπαθήσουν να «κλέψουν» το παιχνίδι και τους βαθμούς. Πιθανή η ισοπαλία στο ημίχρονο.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.40 | 3.00 | 2.37 | 4.71% | 1.50 | 2.62 | 4.61% | 2.15 | 1.65 | 6.64% | |
| 49.00 | 6.10 | 1.15 | 5.12% | |||||||
| 3.50 | 3.10 | 2.20 | 5.91% | 1.48 | 2.60 | 5.69% | 2.20 | 1.62 | 6.70% | |
| 3.50 | 3.00 | 2.25 | 5.97% | 1.48 | 2.56 | 6.22% | 2.12 | 1.66 | 6.90% | |
| 33.00 | 5.30 | 1.18 | 6.23% | 1.20 | 4.50 | 5.26% | 3.25 | 1.33 | 5.62% | |
| 3.40 | 3.00 | 2.27 | 6.37% | 2.16 | 5.50 | -55.09% | ||||
| 3.51 | 3.00 | 2.21 | 6.61% | 1.47 | 2.57 | 6.49% | 2.15 | 1.65 | 6.64% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
49.00
X
6.10
2
2.37
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Μ
L. López
Τραυματίας
3
7
Ε
A. Domínguez
Επιστρέφει
5
4
5/1
Ε
L. Brochero
Τραυματίας
4
0
24/1
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Ε
M. Coronel
Τραυματίας
5
2
Betting Facts
Η ομάδα Μπαράκας Σεντράλ έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπαράκας Σεντράλ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ατλέτικο Τουκουμάν νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ατλέτικο Τουκουμάν, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ