A Αργεντινής
Κωδικός Κουπονιού: 349
ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ - ΜΠΑΡΑΚΑΣ ΣΕΝΤΡΑΛ
0
-
0
Live
Τέλος Αγώνα
24/07/2024 (03:00)
Στο CLP: Μπαράκας Σεντράλ - Ιντεπεντιέντε 2-2
Libertadores de América (52.700)
Καιρός: Άστατος
Ίδια πόλη (απόσταση)
Ιντεπεντιέντε - Μπαράκας Σεντράλ Προγνωστικά
Εξαιρετικός προπονητής ο Βάκαρι, ανέλαβε, όμως, την Ιντεπεντιέντε, σε μια στιγμή που αντιμετωπίζει ουκ ολίγα προβλήματα. Παρόλα αυτά μπορεί, με τη συμπαράσταση των οπαδών της, να επιστρέψει στα θετικά αποτελέσματα, απέναντι στη Μπαράκας Σεντράλ που προβληματίζει με την εικόνα της στο πρωτάθλημα. Έχουν το πλεονέκτημα για τη νίκη οι γηπεδούχοι.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.62 | 3.80 | 5.90 | 4.76% | 1.75 | 2.10 | 4.55% | 2.07 | 1.70 | 6.66% | |
| 2.60 | 1.72 | 11.50 | 5.03% | |||||||
| 1.55 | 3.90 | 6.30 | 5.69% | 1.72 | 2.07 | 6.06% | 2.10 | 1.67 | 6.98% | |
| 1.55 | 3.90 | 6.25 | 5.80% | 1.73 | 2.08 | 5.55% | 2.05 | 1.70 | 7.07% | |
| 2.04 | 2.07 | 11.25 | 5.85% | 1.05 | 11.00 | 4.15% | 7.80 | 1.06 | 6.68% | |
| 1.59 | 3.80 | 5.60 | 6.60% | 1.71 | 2.06 | 6.56% | 2.10 | 1.68 | 6.67% | |
| 1.59 | 3.80 | 5.50 | 6.88% | 2.07 | 8.50 | -66.46% | ||||
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.60
X
3.90
2
11.50
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
M. Isla
Άλλοι λόγοι
4
2
6/1
Μ
S. Toloza
Επιστρέφει
3
6
Ε
M. Giménez
Τραυματίας
5
6
7/2
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Μ
L. López
Τραυματίας
3
6
Ε
A. Domínguez
Τραυματίας
5
3
5/1
Betting Facts
Η ομάδα Ιντεπεντιέντε νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ιντεπεντιέντε, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μπαράκας Σεντράλ έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπαράκας Σεντράλ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ