A Αργεντινής
Κωδικός Κουπονιού: 379
ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ - ΜΠΑΡΑΚΑΣ ΣΕΝΤΡΑΛ
2
-
1
Live
Τέλος Αγώνα
13/06/2024 (03:15)
Στο CLP: Χιμνάσια Λα Πλάτα - Μπαράκας Σεντράλ 2-0
Estadio Juan Carmelo Zerillo (21.500)
Καιρός: Άστατος
52 χλμ. (απόσταση)
Χιμνάσια Λα Πλάτα - Μπαράκας Σεντράλ Προγνωστικά
Θέλει να εκμεταλλευτεί τη δυνατή της έδρα η Χιμνάσια Λα Πλάτα και να δείξει ότι η ήττα από την Ινστιτούτο ήταν απλά μια κακή παρένθεση. Έχουν ρυθμό τα παιχνίδια της και σκοράρει με ευκολία. Δεν βρίσκεται σε καλή κατάσταση η Μπαράκας Σεντράλ, που προέρχεται από δυο σερί ήττες, χωρίς, μάλιστα, να πετύχει γκολ. Προβάδισμα για τους γηπεδούχους.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 2.40 | 5.10 | 4.54% | |||||||
| 1.55 | 4.05 | 6.40 | 4.61% | 1.93 | 1.88 | 4.77% | 1.95 | 1.80 | 6.40% | |
| 1.62 | 4.00 | 5.25 | 5.46% | 1.90 | 1.90 | 5.00% | 1.95 | 1.80 | 6.40% | |
| 1.68 | 3.90 | 4.85 | 5.47% | 1.90 | 1.86 | 6.01% | 1.84 | 1.88 | 7.01% | |
| 1.21 | 5.35 | 20.00 | 5.96% | 1.62 | 2.25 | 5.81% | 2.25 | 1.57 | 7.53% | |
| 1.20 | 5.75 | 16.50 | 6.35% | 1.62 | 2.18 | 7.06% | 2.25 | 1.54 | 8.58% | |
| 1.65 | 3.80 | 5.00 | 6.47% | 1.93 | 9.50 | -60.41% | ||||
| 1.61 | 3.79 | 5.40 | 6.56% | 1.86 | 1.88 | 6.50% | 1.87 | 1.85 | 7.00% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.30
X
5.75
2
20.00
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Μ
M. Miranda
Επιστρέφει
3
11
Μ
Y. Rodríguez
Τραυματίας
3
2
10/3
Μ
N. Colazo
Τραυματίας
4
0
16/1
Ε
I. Mammini
Τραυματίας
5
6
11/1
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Μ
L. López
Τραυματίας
3
4
Ε
A. Domínguez
Άλλοι λόγοι
5
1
5/1
Ε
R. Ábila
Άλλοι λόγοι
3
4
10/2
Betting Facts
Η ομάδα Χιμνάσια Λα Πλάτα νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Χιμνάσια Λα Πλάτα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μπαράκας Σεντράλ έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπαράκας Σεντράλ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ