Σαν Λορένσο - Εστουδιάντες Προγνωστικά
Με την ψυχολογία στα ύψη η Σαν Λορένσο, μετά τη πολύ σημαντική νίκη της επί της Αρχεντίνος Τζούνιορς. Βρίσκεται σε καλή κατάσταση και θέλει να εκμεταλλευτεί το μομέντουμ. Την πρόκριση στα ημιτελικά του Λιμπερταδόρες έχει στο «μυαλό» της η Εστουδιάντες, ενώ ο Ζιελίνσκι θα προφυλάξει βασικούς. Προβάδισμα οι γηπεδούχοι.
Σαν Λορένσο - Εστουδιάντες Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.25 | 3.75 | 4.81% | 1.65 | 2.20 | 5.71% | 1.95 | 1.80 | 6.40% | |
| 2.30 | 3.10 | 3.35 | 5.29% | 1.65 | 2.25 | 4.81% | ||||
| 2.85 | 1.86 | 5.80 | 5.74% | 1.03 | 11.25 | 5.64% | 6.60 | 1.08 | 7.19% | |
| 2.10 | 3.25 | 3.60 | 5.81% | 1.66 | 2.20 | 5.39% | 1.95 | 1.83 | 5.60% | |
| 2.12 | 3.15 | 3.65 | 5.94% | 1.65 | 2.25 | 4.81% | 1.88 | 1.85 | 6.76% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.85
X
3.25
2
5.80
Σαν Λορένσο - Εστουδιάντες Στατιστικά
Σαν Λορένσο - Εστουδιάντες Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Σαν Λορένσο έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σαν Λορένσο, έχει επαληθευτεί 9 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Εστουδιάντες έχασε 3 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Εστουδιάντες, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ