ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1
1.75
Κασίμα Άντλερς - Τσερέζο Οσάκα Προγνωστικά
Ανασταλτικός παράγοντας για την Κασίμα η κούραση από το Τσάμπιονς Λιγκ, αλλά υπάρχει ποιοτικό βάθος στο ρόστερ και δεν την παίρνει για νέες απώλειες στην προσπάθεια για τη διατήρηση των κεκτημένων. Η Τσερέζο κάθε άλλο παρά πείθει με την εικόνα που έχει στο πρωτάθλημα και έχει μείνει εκτός στόχων. Ξόδεψε και αυτή δυνάμεις από την πλευρά της στο Τσάμπιονς Λιγκ. Θα εμπιστευτούμε ξανά τους γηπεδούχους.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Τελικό Αποτέλεσμα - Κασίμα Άντλερς
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: +7.50
1.75
Κασίμα Άντλερς - Τσερέζο Οσάκα Ενδεκάδες
Κασίμα Άντλερς - Τσερέζο Οσάκα Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.65 | 4.10 | 4.90 | 5.13% | 2.12 | 1.71 | 5.35% | 1.70 | 2.08 | 6.46% | |
| 1.65 | 4.10 | 4.75 | 5.70% | 2.35 | 1.57 | 5.88% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | |
| 1.63 | 3.95 | 5.05 | 6.08% | 2.10 | 1.67 | 6.98% | 1.73 | 2.00 | 7.24% | |
| 1.67 | 3.95 | 4.65 | 6.28% | 2.15 | 1.65 | 6.64% | 1.67 | 2.07 | 7.57% | |
| 1.68 | 4.00 | 4.50 | 6.32% | 2.20 | 1.62 | 6.70% | 1.64 | 2.15 | 6.97% | |
| 1.63 | 4.05 | 4.80 | 6.43% | 2.07 | 1.70 | 6.66% | 1.65 | 2.15 | 6.64% | |
| 1.65 | 3.95 | 4.75 | 6.52% | 2.12 | 1.67 | 6.59% | 1.70 | 2.02 | 7.69% | |
| 1.63 | 3.98 | 4.70 | 7.19% | 2.07 | 1.70 | 6.66% | 1.73 | 2.03 | 6.60% | |
| 1.65 | 3.85 | 4.65 | 7.48% | 2.05 | 1.68 | 7.67% | 1.72 | 2.00 | 7.53% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.68
X
4.10
2
5.05
Κασίμα Άντλερς - Τσερέζο Οσάκα Στατιστικά
Κασίμα Άντλερς - Τσερέζο Οσάκα Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Κασίμα Άντλερς νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Κασίμα Άντλερς, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Τσερέζο Οσάκα έχει φέρει 4 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Τσερέζο Οσάκα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Α Ιαπωνίας
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ