ΠΡΟΓΚΡΕΣΟΥΛ 1944 ΣΠΑΡΤΑΚ
-
ΠΕΤΡΟΛΟΥΛ ΠΛΟΕΣΤΙ
Stadionul Progresul Spartac (1.030)
Άστατος
Κωδ. 1548
Σχόλια αγώνα:
Σχόλια αγώνα:
Φάση των ομίλων. 2η αγωνιστική.
Προγκρεσούλ 1944 Σπαρτάκ - Πετρολούλ Πλοέστι Προγνωστικά
Η Προγκρεσούλ (Γ' κατηγορία)... κόλλησε στην εντός έδρας λευκή ισοπαλία με την Τσιτάτεα, τερματίστηκε το αρνητικό σερί τριών ηττών στο Πρωτάθλημα, πάντως εξακολουθεί να βρίσκεται στην τελευταία θέση του πίνακα. Η Πετρολούλ έδειξε θετικό πρόσωπο στην εκτός έδρας επικράτηση με 3-1 επί της Μποτοσάνι, έλαβε τέλος το αρνητικό σερί δύο αγωνιστικών δίχως τρίποντο (0-1-1) και επιδιώκει να διατηρηθεί στη ζώνη των πλέι οφ. Μπορεί η Πετρολούλ να πάρει τους τρεις πόντους απέναντι στην αδύναμη Προγκρεσούλ, πάντως το διπλό προσφέρεται με το... ζόρι σε απόδοση 1,10 και δεν θα ασχοληθούμε περισσότερο.
Προγκρεσούλ 1944 Σπαρτάκ - Πετρολούλ Πλοέστι Ενδεκάδες
Προγκρεσούλ 1944 Σπαρτάκ - Πετρολούλ Πλοέστι Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.00 | 9.50 | 1.09 | 7.00% | 3.00 | 1.36 | 6.42% | 2.00 | 1.73 | 7.24% | |
| 19.00 | 9.00 | 1.09 | 7.51% | 3.85 | 1.24 | 6.21% | 2.01 | 1.72 | 7.31% | |
| 18.50 | 8.50 | 1.09 | 8.18% | 3.50 | 1.24 | 8.44% | 2.07 | 1.65 | 8.19% | |
| 18.00 | 8.60 | 1.08 | 8.91% | 3.60 | 1.25 | 7.22% | 2.08 | 1.68 | 7.06% | |
| 17.00 | 8.10 | 1.09 | 9.07% | 4.15 | 1.19 | 7.52% | 1.91 | 1.79 | 7.60% | |
| 18.25 | 8.70 | 1.07 | 9.45% | |||||||
| 28.00 | 8.00 | 1.05 | 10.16% | 3.65 | 1.25 | 6.89% | 2.30 | 1.55 | 7.40% | |
| 18.00 | 8.00 | 1.07 | 10.32% | |||||||
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
28.00
X
9.50
2
1.09
Προγκρεσούλ 1944 Σπαρτάκ - Πετρολούλ Πλοέστι Στατιστικά
Προγκρεσούλ 1944 Σπαρτάκ - Πετρολούλ Πλοέστι Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Προγκρεσούλ 1944 Σπαρτάκ έχασε 8 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Προγκρεσούλ 1944 Σπαρτάκ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Πετρολούλ Πλοέστι νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Πετρολούλ Πλοέστι, έχει επαληθευτεί 4 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ