ΡΟΝΤΑ
-
ΝΤΕ ΓΚΡΑΑΦΣΑΠ
Parkstad Limburg (19.979)
Βροχή
Teuben, Stan (Netherlands)
Κωδ. 212
Πιθανότητες αγώνα
52%
24%
24%
Σχόλια αγώνα:
Σχόλια αγώνα:
Πρώτος γύρος Κυπέλλου. Σε περίπτωση ισοπαλίας ακολουθεί παράταση κι αν χρειαστεί, η διαδικασία των πέναλτι.
Ρόντα - Ντε Γκράαφσαπ Προγνωστικά
Η Ρόντα προέρχεται από δύο σερί διπλά και το πιο πρόσφατο επί της Αλμέρε Σίτι με 3-2 είναι σίγουρα το πιο σπουδαίο, αφού έπιασε την αντίπαλό της στους 22 βαθμούς. Η Ντε Γκράάφσχαπ ήρθε ισόπαλη 1-1 εντός έδρας με τη Βάαλβαϊκ και εδώ και 7 αγωνιστικές δεν έχει ίδιο αποτέλεσμα για δεύτερο σερί παιχνίδι, απόδειξη της αστάθειας που τη χαρακτηρίζει. Αν η Ρόντα δείξει πραγματικό ενδιαφέρον για την πρόκριση, θα την πάρει.
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Δεν έχουν αναφερθεί απουσίες
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
M
6
Ρόντα - Ντε Γκράαφσαπ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.90 | 4.00 | 5.84% | 2.15 | 1.67 | 6.01% | 1.57 | 2.25 | 7.53% | |
| 1.83 | 3.85 | 3.75 | 6.79% | 2.32 | 1.57 | 6.37% | 1.53 | 2.32 | 7.80% | |
| 1.80 | 3.80 | 3.85 | 7.27% | 2.37 | 1.51 | 7.77% | 1.50 | 2.40 | 7.69% | |
| 1.73 | 3.80 | 4.20 | 7.35% | 2.28 | 1.55 | 7.73% | 1.55 | 2.28 | 7.73% | |
| 1.80 | 3.60 | 3.95 | 7.96% | 2.32 | 1.55 | 7.08% | 1.52 | 2.38 | 7.24% | |
| 1.77 | 3.76 | 3.73 | 9.01% | 2.35 | 1.53 | 7.33% | 1.52 | 2.37 | 7.39% | |
| 1.75 | 3.70 | 3.80 | 9.49% | 2.20 | 1.54 | 9.41% | 1.54 | 2.25 | 8.58% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.83
X
3.90
2
4.20
Ρόντα - Ντε Γκράαφσαπ Στατιστικά
Ρόντα - Ντε Γκράαφσαπ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ρόντα νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ρόντα, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ντε Γκράαφσαπ έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντε Γκράαφσαπ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ