ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1 (-1 Α.Η.)
2.00
Αλ Ντουχάιλ - Λουσαΐλ Προγνωστικά
Η Αλ Ντουχαΐλ μπορεί να είναι αποδυναμωμένη ουσιαστικά σε σχέση με την περσινή σεζόν, αλλά μέχρι στιγμής παραμένει αήττητη μετά από έξι αγωνιστικές (3-3-0). Την Κυριακή επιβεβαίωσε ότι είναι «καλά» κερδίζοντας 3-2 εκτός έδρας το ντέρμπι με την Αλ Σαντ και μείωσε τη διαφορά από την κορυφή σε απόσταση «βολής». Η νεοφώτιστη Λουσαΐλ μπόρεσε να παραχωρήσει ισοπαλία 0-0 στην αξιόλογη Σαμάλ και να μαζέψει ακόμη ένα βαθμό στη μάχη της παραμονής. Το μομέντουμ είναι με την παρέα του Βεράτι.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
1 (-1 Α.Η.)
Ποντάρισμα: 12.50
Κέρδος: +12.50
2.00
Αλ Ντουχάιλ - Λουσαΐλ Ενδεκάδες
Αλ Ντουχάιλ - Λουσαΐλ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.51 | 4.35 | 5.60 | 6.60% | 2.30 | 1.55 | 7.40% | 1.72 | 2.05 | 6.47% | |
| 1.52 | 4.25 | 5.40 | 7.27% | 2.42 | 1.50 | 7.40% | 1.60 | 2.22 | 7.02% | |
| 1.52 | 4.40 | 5.00 | 7.85% | 2.40 | 1.50 | 7.69% | 1.62 | 2.16 | 7.43% | |
| 1.45 | 4.20 | 5.70 | 9.35% | 2.40 | 1.50 | 7.69% | 1.59 | 2.21 | 7.53% | |
| 1.47 | 4.20 | 5.40 | 9.38% | 2.41 | 1.45 | 9.47% | 1.57 | 2.18 | 8.73% | |
| 1.47 | 4.25 | 5.30 | 9.44% | 2.48 | 1.48 | 7.31% | 1.60 | 2.18 | 7.72% | |
| 1.45 | 4.20 | 5.50 | 9.87% | 2.50 | 1.45 | 8.23% | 1.63 | 2.15 | 7.29% | |
| 1.40 | 4.33 | 5.50 | 11.27% | 2.50 | 1.50 | 6.25% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.52
X
4.40
2
5.70
Αλ Ντουχάιλ - Λουσαΐλ Στατιστικά
Αλ Ντουχάιλ - Λουσαΐλ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Αλ Ντουχάιλ νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Αλ Ντουχάιλ, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Λουσαΐλ έχασε 3 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λουσαΐλ, έχει επαληθευτεί 4 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ