Σχόλια αγώνα:
Σχόλια αγώνα:
Η 1η στέφεται πρωταθλήτρια και συμμετέχει στα προκριματικά του Τσ.Λιγκ, ενώ 2η & 3η παίρνουν εισιτήριο για το Κον.Λιγκ. Το 4ο εισιτήριο για το Κόνφερενς Λιγκ παίρνει η κυπελλούχος Ίντερ Τούρκου. Αν αυτή τερματίσει στην πρώτη 3άδα, τότε το εισιτήριο περνάει στην 4η. Κριτήρια ισοβαθμίας: α) Διαφορά τερμάτων, β) Καλύτερη επίθεση, γ) μεταξύ τους ματς (βαθμοί, διαφορά τερμάτων, αριθμός τερμάτων σε όλα τα εναπομείναντα ανάμεσα στις δύο ομάδες που ισοβάθμησαν), δ)μεταξύ τους ματς, ε)κλήρωση
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
2 (-0,25 Α.Η.)
1.68
Γκνινστάν - Ίντερ Τουρκού Προγνωστικά
Έχει πιάσει ταβάνι η Γκνίσταν, καθώς όχι μόνο μπήκε στα πλέι οφ, αλλά θέτει υποψηφιότητα για ένα ευρωπαϊκό εισιτήριο. Από την άλλη η Ίντερ αποτελεί υπόδειγμα σοβαρότητας και συνέπειας και θέλει να ολοκληρώσει την ονειρική χρονιά, με το νταμπλ. Πάντως, καλείται να «ξορκίσει» την Γκνίσταν, από την οποία ηττήθηκε δις φέτος. Προβάδισμα στην Ίντερ που έχει άμυνα για σεμινάριο και ελέγχει τον ρυθμό.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
2 (-0,25 Α.Η.)
Ποντάρισμα: 13.00
Κέρδος: -6.50
1.68
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
M
25
F
7
18/2
GK
4
3/0
D
1
5/2
M
1
23/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Δεν έχουν αναφερθεί απουσίες
Γκνινστάν - Ίντερ Τουρκού Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.60 | 3.90 | 1.70 | 5.84% | 2.15 | 1.65 | 6.64% | 1.65 | 2.15 | 6.64% | |
| 4.55 | 4.00 | 1.68 | 6.10% | 2.26 | 1.62 | 5.64% | 1.62 | 2.22 | 6.34% | |
| 4.50 | 3.80 | 1.71 | 6.56% | 2.12 | 1.63 | 7.85% | 1.66 | 2.10 | 7.29% | |
| 4.50 | 3.85 | 1.70 | 6.56% | 2.10 | 1.67 | 6.98% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
| 4.75 | 3.80 | 1.67 | 6.76% | 2.12 | 1.67 | 6.59% | 1.65 | 2.12 | 7.21% | |
| 4.65 | 3.60 | 1.70 | 7.50% | 2.12 | 1.68 | 6.27% | 1.65 | 2.12 | 7.21% | |
| 4.35 | 3.85 | 1.68 | 7.82% | 2.30 | 1.54 | 7.76% | 1.58 | 2.22 | 7.69% | |
| 4.40 | 3.71 | 1.66 | 9.03% | 2.10 | 1.65 | 7.60% | 1.65 | 2.10 | 7.60% | |
| 4.33 | 3.80 | 1.65 | 9.10% | 2.10 | 1.70 | 6.05% | 1.70 | 2.05 | 7.07% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
4.75
X
4.00
2
1.71
Γκνινστάν - Ίντερ Τουρκού Στατιστικά
Γκνινστάν - Ίντερ Τουρκού Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Γκνινστάν έχει φέρει 5 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Γκνινστάν, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ίντερ Τουρκού νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ίντερ Τουρκού, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία A Φινλανδίας
Βαθμολογία
8.6/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.4
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.2
Κριτικές παικτών: 7.4
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ