Πιθανότητες αγώνα
76%
17%
8%
Σχόλια αγώνα:
Σχόλια αγώνα:
1ος Όμιλος - 3η κατηγορία. Η ομάδα που θα κατακτήσει την 1η θέση και η καλύτερη 2η των τριών ομίλων θα ανέβουν στην 2η κατηγορία. Επιπλέον θα προκριθούν στα ημιτελικά της 3ης κατηγορίας του Nations League αλλά και στα play in, όπου 8 ομάδες θα διεκδικήσουν 4 εισιτήρια για τα προκριματικά του Gold Cup 2027.
Μονσερράτ - Τερκς και Κέικος Προγνωστικά
Στο Μονσεράτ αρκεί ακόμη και η ήττα μ' ένα γκολ διαφορά για να εξασφαλίσει την πρώτη θέση και την άνοδο. Τα Τερκς & Κάικος που φιλοξενούν τα παιχνίδια του ομίλου χρειάζονται νίκη με δύο γκολ ώστε να υπερισχύσουν στην ισοβαθμία της σημερινής αντιπάλου. Το θετικό απλά για εκείνα είναι πως μπορεί να τους βολέψει κι εκείνους η επικράτηση μ' ένα γκολ, καθώς έχουν πολλές ελπίδες να τερματίσουν ως η καλύτερη δεύτερη των τριών ομίλων. Στο ίδιο γήπεδο στις 23/9 το Μονσεράτ επικράτησε 2-0 και έχει τον πρώτο λόγο απόψε.
Μονσερράτ - Τερκς και Κέικος Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.24 | 5.50 | 10.75 | 7.52% | 2.02 | 1.71 | 7.39% | 2.42 | 1.48 | 8.16% | |
| 1.23 | 5.40 | 12.00 | 7.54% | 2.00 | 1.72 | 7.53% | 2.40 | 1.50 | 7.69% | |
| 1.23 | 5.40 | 11.75 | 7.69% | 2.02 | 1.70 | 7.69% | 2.42 | 1.50 | 7.40% | |
| 1.23 | 5.33 | 12.00 | 7.75% | 2.00 | 1.72 | 7.53% | 2.45 | 1.48 | 7.74% | |
| 1.22 | 5.50 | 12.00 | 7.82% | 2.10 | 1.70 | 6.05% | 2.50 | 1.50 | 6.25% | |
| 1.21 | 5.60 | 11.00 | 8.75% | 2.01 | 1.71 | 7.60% | 2.45 | 1.48 | 7.74% | |
| 1.20 | 5.60 | 11.00 | 9.32% | 2.00 | 1.68 | 8.70% | 2.41 | 1.47 | 8.69% | |
| 1.10 | 7.00 | 18.00 | 9.71% | 3.55 | 1.25 | 7.55% | 1.72 | 2.00 | 7.53% | |
| 1.18 | 5.35 | 10.50 | 11.47% | 2.02 | 1.68 | 8.28% | 2.42 | 1.47 | 8.55% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.24
X
7.00
2
18.00
Μονσερράτ - Τερκς και Κέικος Στατιστικά
Μονσερράτ - Τερκς και Κέικος Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Μονσερράτ νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μονσερράτ, έχει επαληθευτεί 2 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Τερκς και Κέικος έχασε 2 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Τερκς και Κέικος, έχει επαληθευτεί 3 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Concacaf Nations League
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ