Πιθανότητες αγώνα
47%
25%
28%
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1Χ & Under 4,5
1.70
Ίνγκολσταντ - Χόφενχαϊμ Β' Προγνωστικά
Η Ίνγκολσταντ προέρχεται από τεράστια νίκη ψυχολογίας στο Ζααρμπρίκεν, βγάζοντας εξαιρετική ανασταλτική συνέπεια. Η Χόφενχαϊμ Β' σκοράρει εύκολα, αλλά παράλληλα δέχεται φάσεις με την ίδια ευκολία. Οδηγούμαστε στην επιλογή του 1Χ & Under 4,5.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
1Χ & Under 4,5
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
1.70
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
M
1
F
1
M
7
M
8
D
2
M
3
F
8
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
5
M
5
D
5
Ίνγκολσταντ - Χόφενχαϊμ Β' Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.07 | 3.70 | 3.15 | 6.61% | 2.57 | 1.47 | 6.49% | 1.42 | 2.67 | 7.30% | |
| 1.92 | 3.90 | 3.40 | 6.66% | 2.60 | 1.45 | 6.91% | 1.44 | 2.57 | 7.71% | |
| 1.94 | 3.80 | 3.40 | 6.78% | 2.60 | 1.45 | 6.91% | 1.44 | 2.62 | 7.07% | |
| 1.99 | 4.00 | 3.10 | 6.98% | 2.83 | 1.40 | 6.34% | 1.36 | 2.90 | 7.42% | |
| 2.00 | 3.75 | 3.15 | 7.76% | 2.60 | 1.44 | 7.33% | 1.41 | 2.67 | 7.73% | |
| 1.98 | 3.65 | 3.20 | 8.38% | 2.58 | 1.45 | 7.17% | 1.43 | 2.62 | 7.49% | |
| 1.87 | 3.78 | 3.34 | 8.98% | 2.59 | 1.44 | 7.45% | 1.42 | 2.65 | 7.54% | |
| 1.85 | 3.75 | 3.25 | 10.31% | 2.55 | 1.45 | 7.56% | 1.45 | 2.60 | 6.91% | |
| 1.85 | 3.60 | 3.25 | 11.19% | 2.88 | 1.40 | 5.79% | 1.40 | 2.75 | 7.23% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.07
X
4.00
2
3.40
Ίνγκολσταντ - Χόφενχαϊμ Β' Στατιστικά
Ίνγκολσταντ - Χόφενχαϊμ Β' Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ίνγκολσταντ έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ίνγκολσταντ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Χόφενχαϊμ Β' έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Χόφενχαϊμ Β', έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Γ Γερμανίας
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ