ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1
2.02
Έμεν - Ντε Γκράαφσαπ Προγνωστικά
Το εντός έδρας 5-3 της Έμεν επί της Φόλενταμ μπορεί να θεωρηθεί και η σπουδαιότερη νίκη της 5ης αγωνιστικής. Ήταν μάλιστα η 4η στο φετινό πρωτάθλημα για την ομάδα του Φαν Νταμ και ήρθε ως απάντηση για τη βαριά εκτός έδρας ήττα από τη Φένλο με 4-0. Από δύο γκολ σημείωσαν οι Φέλντχαους και Κουίσπελ. Η Ντε Χράαφσχαπ υπέστη μία ακόμα ταπεινωτική ήττα, αυτήν τη φορά με 5-0 στο Άλμελο από τη Χεράκλες και πορεύεται με μόλις έναν βαθμό. Μένει μέχρι να φύγει ο Ντάουφενφοουρντεν στην τεχνική ηγεσία. Ελκυστικός άσος.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Τελικό Αποτέλεσμα - Έμεν
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
2.02
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
D
2
F
4
F
1
M
5
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
M
4
F
5
D
1
Έμεν - Ντε Γκράαφσαπ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.72 | 4.40 | 4.05 | 5.27% | 3.10 | 1.36 | 5.47% | 1.37 | 2.95 | 6.45% | |
| 1.73 | 4.10 | 4.20 | 5.66% | 3.10 | 1.36 | 5.47% | 1.40 | 2.75 | 7.23% | |
| 2.60 | 3.85 | 2.36 | 6.37% | 1.08 | 7.00 | 6.44% | ||||
| 1.75 | 4.00 | 4.05 | 6.40% | 3.00 | 1.36 | 6.42% | 1.36 | 2.90 | 7.42% | |
| 1.72 | 4.20 | 3.80 | 7.63% | 3.00 | 1.33 | 7.85% | 1.36 | 2.90 | 7.42% | |
| 1.72 | 4.15 | 3.75 | 8.17% | 3.10 | 1.32 | 7.42% | 1.34 | 2.95 | 7.86% | |
| 1.71 | 4.10 | 3.71 | 8.95% | 3.10 | 1.32 | 7.42% | 1.36 | 2.87 | 7.73% | |
| 1.65 | 4.05 | 3.80 | 10.40% | 2.95 | 1.35 | 7.38% | 1.37 | 2.85 | 7.48% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.60
X
4.40
2
4.20
Έμεν - Ντε Γκράαφσαπ Στατιστικά
Έμεν - Ντε Γκράαφσαπ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Έμεν νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Έμεν, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ντε Γκράαφσαπ έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντε Γκράαφσαπ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ