Σχόλια αγώνα:
Σχόλια αγώνα:
League Phase - 3η Αγωνιστική. Οι ομάδες «1-22» της βαθμολογίας προκρίνονται στη νοκ-άουτ φάση των «32» στην οποία θα μπουν και οι 10 ομάδες της Τσάμπιονσιπ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες.
Ρος Κάουντι - Αμπερντίν Β΄ Προγνωστικά
Mετά από 8 σερί νίκες η Ρος Κάουντι έμεινε στο 2-2 στην έδρα της Ιστ Φάιφ, παραμένει όμως αήττητη στη φετινή σεζόν. Στη Λιγκ 1 είναι 2η, στο -3 από την κορυφή έχει όμως ματς στο χέρι, στο Τσάλεντζ Καπ έχει κάνει το 2 στο 2. Η β' ομάδα της Αμπερντίν μετρά μία ισοπαλία και μία νίκη στο Τσάλεντζ Καπ, αυτό το ματς όμως είναι για τα κυβικά της. Καμία φυσικά αξία στον άσο, ούτε καν στο Over 3,5 από τις διαθέσεις των γηπεδούχων εξαρτάται η έκαταση του σκορ.
Ρος Κάουντι - Αμπερντίν Β΄ Ενδεκάδες
Ρος Κάουντι - Αμπερντίν Β΄ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 5.66 | 7.50 | 8.36% | 3.00 | 1.33 | 7.85% | 1.66 | 2.10 | 7.29% | |
| 1.31 | 5.40 | 7.00 | 8.37% | 2.95 | 1.33 | 8.33% | 1.60 | 2.15 | 8.27% | |
| 1.28 | 5.60 | 7.40 | 8.67% | 2.95 | 1.35 | 7.38% | 1.63 | 2.13 | 7.66% | |
| 1.22 | 6.25 | 8.00 | 9.48% | 3.60 | 1.28 | 5.57% | ||||
| 1.26 | 5.60 | 7.50 | 9.55% | 3.05 | 1.29 | 9.34% | 1.57 | 2.18 | 8.73% | |
| 1.27 | 5.40 | 7.40 | 9.72% | 3.30 | 1.30 | 6.74% | 1.73 | 2.00 | 7.24% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.31
X
6.25
2
8.00
Ρος Κάουντι - Αμπερντίν Β΄ Στατιστικά
Ρος Κάουντι - Αμπερντίν Β΄ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ρος Κάουντι νίκησε 9 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ρος Κάουντι, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Αμπερντίν Β΄ έχασε 3 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Αμπερντίν Β΄, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ