ΟΠΕΡΑΡΙΟ
-
ΚΛΑΜΠ ΝΤΕ ΡΕΓΚΑΤΑΣ
Estadio Germano Kruger (10.632)
Αίθριος
Gomes Rabelo, Arthur (Brazil)VAR
Οπεράριο - Κλαμπ ντε Ρεγκάτας Προγνωστικά
«Κονταροχτυπιούνται» οι δύο ομάδες στη βαθμολογία και έρχονται από πολύ σημαντικές νίκες. Σε αυτό το σημείο που βρισκόμαστε, το τρίποντο μοιάζει με… εξάποντο και αμφότερες ξέρουν πόσο σημαντικό θα είναι αν το πάρουν, και παράλληλα πόσο πίσω θα τους πάει η πιθανή… απώλειά του. Σκοράρουν αρκετά φέτος, και ειδικά τελευταία, οπότε αυτό με βοηθάει να πάω με το G/G & Over 2,5 στο 2.22 στην Παρανά.
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
M
3
21/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
D
0
10/0
M
3
21/0
D
6
5/0
F
1
18/3
D
2
21/0
Οπεράριο - Κλαμπ ντε Ρεγκάτας Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.38 | 3.20 | 3.10 | 5.24% | 1.85 | 1.95 | 5.07% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
| 2.30 | 3.25 | 3.10 | 6.11% | 1.84 | 1.88 | 7.01% | 1.68 | 2.05 | 7.67% | |
| 2.37 | 3.20 | 3.00 | 6.35% | 1.82 | 1.93 | 6.33% | 1.70 | 2.05 | 7.07% | |
| 2.40 | 3.20 | 2.95 | 6.38% | 1.83 | 1.91 | 6.54% | 1.71 | 2.10 | 5.75% | |
| 2.35 | 3.20 | 2.95 | 7.15% | 1.83 | 1.93 | 6.07% | 1.70 | 2.05 | 7.07% | |
| 2.37 | 3.19 | 2.91 | 7.33% | 1.82 | 1.92 | 6.57% | 1.71 | 2.06 | 6.56% | |
| 2.35 | 3.25 | 2.87 | 7.55% | 1.78 | 1.92 | 7.63% | 1.74 | 1.98 | 7.39% | |
| 2.25 | 3.15 | 2.85 | 10.14% | 1.80 | 1.90 | 7.57% | 1.70 | 2.02 | 7.69% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.40
X
3.25
2
3.10
Οπεράριο - Κλαμπ ντε Ρεγκάτας Στατιστικά
Οπεράριο - Κλαμπ ντε Ρεγκάτας Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Οπεράριο έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Οπεράριο, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Κλαμπ ντε Ρεγκάτας νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Κλαμπ ντε Ρεγκάτας, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Β Βραζιλίας
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ