ΓΚΟΙΑΣ
-
ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ
Estadio Haile Pinheiro (14.525)
Αίθριος
Claus, Raphael (Brazil)
Κωδ. 402VAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
Χ
3.00
Γκοϊάς - Φορταλέζα Προγνωστικά
Απομένουν ακόμη 13 αγωνιστικές. Όλοι που διεκδικούν μία θέση στην εξάδα είναι κοντά, συνεπώς υπάρχει χρόνος, και σε τέτοιες περιπτώσεις, φτάνει και ο ένας βαθμός. Αυτό είναι ένα εξαιρετικά απαιτητικό παιχνίδι και για τους δύο. Από τη μία η Γκοϊάς ψάχνει σταθερότητα απέναντι στις καλές ομάδες, κάτι που δεν έχει προς το παρόν, ενώ απ’ την άλλη, ένα ματς στην Γκοϊάνα είναι πάντα δύσκολο για τη Φορταλέζα. Αξίζει η ισοπαλία, ακόμη και το 0-0.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
1ο ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Χ
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
3.00
2ο ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Α.Σ. 0-0
Ποντάρισμα: 5.00
Κέρδος: -5.00
5.90
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
1
22/5
D
1
21/0
D
1
21/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
D
4
14/0
M
7
10/1
F
0
22/2
Γκοϊάς - Φορταλέζα Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 2.95 | 2.80 | 6.24% | 1.56 | 2.38 | 5.77% | 1.91 | 1.80 | 7.33% | |
| 2.71 | 2.83 | 2.90 | 6.30% | 1.48 | 2.54 | 6.49% | 2.05 | 1.68 | 7.67% | |
| 2.67 | 2.92 | 2.85 | 6.36% | 1.53 | 2.40 | 6.56% | 1.95 | 1.75 | 7.77% | |
| 2.70 | 2.90 | 2.80 | 6.75% | 1.51 | 2.47 | 6.29% | 2.02 | 1.72 | 7.10% | |
| 2.70 | 2.90 | 2.80 | 6.75% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | 2.10 | 1.67 | 6.98% | |
| 2.70 | 2.80 | 2.84 | 7.38% | 1.47 | 2.29 | 10.47% | 1.87 | 1.70 | 10.95% | |
| 2.67 | 2.90 | 2.72 | 8.00% | 1.47 | 2.47 | 7.85% | 2.08 | 1.67 | 7.37% | |
| 2.60 | 2.75 | 2.75 | 10.06% | 1.48 | 2.45 | 7.74% | 2.00 | 1.72 | 7.53% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.71
X
2.95
2
2.90
Γκοϊάς - Φορταλέζα Στατιστικά
Γκοϊάς - Φορταλέζα Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Γκοϊάς νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Γκοϊάς, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Φορταλέζα έχει φέρει 6 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Φορταλέζα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Β Βραζιλίας
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ