ΤΖΕΤΖΟΥ
-
ΓΚΙΜΣΕΟΝ ΣΑΝΓΚΜΟΥ
Jeju World Cup Stadium (35.657)
Αίθριος
Κωδ. 185VAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1 (0.0 Α.Η.)
1.85
Τζετζού - Γκιμσέον Σανγκμού Προγνωστικά
Αμφότερες προέρχονται από αποκλεισμό στους «16» του Κυπέλλου δίνοντας ανάσες σε πολλούς βασικούς. Το μομέντουμ δείχνει να είναι με την Τζετζού, η οποία είναι μία από τις πιο φορμαρισμένες ομάδες της λίγκας και μείωσε στο -3 τη διαφορά από τη δεύτερη θέση. Η Γκιμτσέον έχει το πλεονέκτημα ότι θα παραταχθεί παίζοντας χωρίς άγχος. Θα πάμε με την έδρα.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
1 (0.0 Α.Η.)
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: 0.00
1.85
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
D
1
19/1
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Δεν έχουν αναφερθεί απουσίες
Τζετζού - Γκιμσέον Σανγκμού Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.78 | 3.20 | 2.60 | 5.38% | 1.76 | 2.05 | 5.30% | 1.78 | 1.99 | 6.04% | |
| 2.95 | 3.15 | 2.45 | 6.07% | 1.72 | 2.00 | 7.53% | 1.72 | 2.00 | 7.53% | |
| 2.90 | 3.25 | 2.40 | 6.47% | 1.75 | 2.00 | 6.67% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
| 2.85 | 3.20 | 2.45 | 6.68% | 1.78 | 1.92 | 7.63% | 1.70 | 2.05 | 7.07% | |
| 2.92 | 3.15 | 2.42 | 6.82% | 1.75 | 2.00 | 6.67% | 1.72 | 2.00 | 7.53% | |
| 2.85 | 3.11 | 2.34 | 9.07% | 1.80 | 1.90 | 7.57% | 1.69 | 2.04 | 7.57% | |
| 2.75 | 3.10 | 2.38 | 9.62% | 1.80 | 2.00 | 5.26% | 1.73 | 2.00 | 7.24% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.95
X
3.25
2
2.60
Τζετζού - Γκιμσέον Σανγκμού Στατιστικά
Τζετζού - Γκιμσέον Σανγκμού Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Τζετζού έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Τζετζού, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Γκιμσέον Σανγκμού έχει φέρει 6 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Γκιμσέον Σανγκμού, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία K League 1 Νότιας Κορέας
Βαθμολογία
8.7/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.5
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.0
Κριτικές παικτών: 7.9
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ