ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
G/G & Over 3,5
1.78
Ρανχάιμ - Στρομσγκόντσετ Προγνωστικά
Επανήρθε στις νίκες η Ράνχαϊμ, αν και τα 42 γκολ παθητικό της δίνουν τον «τίτλο» της 2ης χειρότερης άμυνας. Η «Γκόντσετ» δεν αποτελεί φόβητρο εκτός, με μόλις 3 νίκες σε 8 ματς. Επιθετικά, αναμένεται να έχει και πάλι μια ντουζίνα κλασικές ευκαιρίες, αλλά θα έχει δύσκολο έργο απέναντι στη δυνατή εντός Ράνχαϊμ. Αμφότερες προσφέρουν γκολ και θέαμα.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
G/G & Over 3,5
Ποντάρισμα: 13.00
Κέρδος: +10.14
1.78
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
4
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
3
0/1
M
1
0/1
Ρανχάιμ - Στρομσγκόντσετ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.85 | 4.50 | 1.75 | 5.07% | 3.75 | 1.27 | 5.13% | 1.30 | 3.40 | 5.96% | |
| 3.90 | 4.33 | 1.73 | 6.14% | 4.00 | 1.25 | 4.76% | 1.28 | 3.50 | 6.28% | |
| 3.75 | 4.25 | 1.76 | 6.55% | 3.50 | 1.26 | 7.35% | 1.30 | 3.30 | 6.74% | |
| 3.40 | 4.50 | 1.77 | 7.52% | 3.75 | 1.22 | 7.95% | 1.28 | 3.33 | 7.54% | |
| 3.50 | 4.45 | 1.75 | 7.57% | 3.65 | 1.24 | 7.44% | 1.29 | 3.30 | 7.25% | |
| 3.45 | 4.60 | 1.70 | 8.72% | 3.55 | 1.25 | 7.55% | 1.27 | 3.40 | 7.54% | |
| 3.47 | 4.60 | 1.68 | 9.16% | 3.75 | 1.23 | 7.38% | 1.29 | 3.25 | 7.65% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.90
X
4.60
2
1.77
Ρανχάιμ - Στρομσγκόντσετ Στατιστικά
Ρανχάιμ - Στρομσγκόντσετ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ρανχάιμ νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ρανχάιμ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Στρομσγκόντσετ νίκησε 8 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Στρομσγκόντσετ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Β Νορβηγίας
Βαθμολογία
9.3/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.3
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.3
Κριτικές παικτών: 8.3
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ