ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ
-
ΜΑΛΤΑ
Haladás Sportkomplexum (8.903)
Άστατος
Ουδέτερο (2.570 χλμ. / 772 χλμ.)
Κωδ. 1547
Σχόλια αγώνα:
Σχόλια αγώνα:
Σε ουδέτερο γήπεδο στην Ουγγαρία.
Αζερμπαϊτζάν - Μάλτα Προγνωστικά
Το Αζερμπαϊτζάν πραγματοποίησε απογοητευτική πορεία στην προκριματική φάση του Μουντιάλ και αναμενόμενα τερμάτισε τελευταίο στον όμιλο. Η Μάλτα δεν έχει ιδιαίτερες βλέψεις, πάντως επιδιώκει την άνοδο στη Γ’ κατηγορία του Nations League, καθώς βρίσκεται σε βατό γκρουπ. Είναι ανώτερο το Αζερμπαϊτζάν, όμως δεν πρόκειται για ομάδα εμπιστοσύνης.
Αζερμπαϊτζάν - Μάλτα Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Ε
0
4/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
0
0/0
Α
0
22/0
Μ
2
1/0
Ε
4
3/0
Αζερμπαϊτζάν - Μάλτα Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.12 | 3.20 | 3.70 | 5.17% | 1.56 | 2.41 | 5.30% | 2.08 | 1.71 | 6.15% | |
| 1.96 | 3.25 | 4.00 | 6.36% | 1.57 | 2.35 | 5.88% | 2.07 | 1.70 | 6.66% | |
| 2.05 | 3.15 | 3.80 | 6.40% | 1.55 | 2.35 | 6.60% | 2.07 | 1.72 | 6.06% | |
| 2.15 | 3.10 | 3.45 | 7.20% | 1.53 | 2.35 | 7.33% | 2.02 | 1.70 | 7.69% | |
| 2.05 | 3.14 | 3.66 | 7.36% | 1.52 | 2.33 | 8.01% | 2.08 | 1.68 | 7.06% | |
| 2.04 | 3.03 | 3.56 | 9.18% | 1.52 | 2.37 | 7.39% | 2.04 | 1.69 | 7.57% | |
| 1.91 | 3.10 | 3.50 | 11.65% | 1.62 | 2.25 | 5.81% | 2.10 | 1.67 | 6.98% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.15
X
3.25
2
4.00
Αζερμπαϊτζάν - Μάλτα Στατιστικά
Αζερμπαϊτζάν - Μάλτα Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Αζερμπαϊτζάν νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Αζερμπαϊτζάν, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μάλτα έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μάλτα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ