Κρου - Κέιμπριτζ Προγνωστικά
Παιχνίδι στο φινάλε τη σεζόν με μονόπλευρο ενδιαφέρον. Η Κρου έφτασε τις τρεις διαδοχικές ήττες αποδεικνύοντας ότι έχει χάσει το ενδιαφέρον της στο πρωτάθλημα (έμεινε εκτός πλέι οφ), τη στιγμή που η Κέμπριτζ με νίκη εξασφαλίζει την απευθείας άνοδο. Με το «διπλό».
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Μ
14
29/2
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
9
3/0
Μ
10
22/2
Μ
2
28/7
Ε
49
12/2
Ε
0
39/9
Κρου - Κέιμπριτζ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.50 | 4.25 | 1.49 | 5.69% | 1.89 | 1.87 | 6.00% | 2.02 | 1.73 | 6.81% | |
| 6.66 | 4.33 | 1.46 | 6.19% | 1.88 | 1.84 | 7.01% | 2.05 | 1.68 | 7.67% | |
| 6.60 | 4.25 | 1.47 | 6.29% | 1.88 | 1.85 | 6.76% | 2.02 | 1.70 | 7.69% | |
| 6.50 | 4.33 | 1.45 | 6.93% | 1.90 | 1.90 | 5.00% | 2.00 | 1.73 | 7.24% | |
| 6.70 | 4.20 | 1.45 | 7.15% | 1.85 | 1.85 | 7.50% | 2.00 | 1.72 | 7.53% | |
| 6.20 | 4.30 | 1.42 | 8.93% | 1.86 | 1.84 | 7.50% | 2.07 | 1.67 | 7.57% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
6.70
X
4.33
2
1.49
Κρου - Κέιμπριτζ Στατιστικά
Κρου - Κέιμπριτζ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Κρου έχει φέρει 4 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Κρου, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Κέιμπριτζ νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Κέιμπριτζ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.3/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.3
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.3
Κριτικές παικτών: 8.3
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Τελευταία αγωνιστική. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1. Διαφορά τερμάτων, 2. Καλύτερη επίθεση, 3. Μεταξύ τους αγώνες (Αποτελέσματα, Διαφορά τερμάτων, Καλύτερη επίθεση), 4. Περισσότερες νίκες, 5. Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση.