Λέστερ - Χαλ Προγνωστικά
Στο 1,80 άνοιξε ο άσος, προσαρμόστηκε κάπως πλέον στο 2,00. Μοιάζει και πάλι χαμηλός, για μια Λέστερ που βρίσκεται με το 1,5 πόδι στη Λιγκ 1 και έχει χάσει διαδοχικούς τελικούς παραμονής. Το κλίμα είναι βαρύ και στο άλλο άκρο βρίσκεται μια Χαλ που παλεύει να μείνει εντός 6άδας και στις εξόδους της κάνει τη δουλειά. Προβληματίζει κι εκείνη βέβαια πολύ τελευταία με τη χλιαρή εικόνα της, επομένως ίσως τη λυγίσει το ένστικτο επιβίωσης της Λέστερ. Αμφίρροπο ζευγάρι, όλα ανοιχτά.
Λέστερ - Χαλ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
10
5/0
Α
2
28/1
Μ
21
19/10
Μ
2
15/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
0
1/0
Α
1
22/1
Μ
4
39/2
Μ
1
25/1
Μ
2
1/0
Λέστερ - Χαλ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.06 | 3.80 | 3.50 | 3.32% | 2.09 | 1.77 | 4.16% | 1.65 | 2.23 | 5.17% | |
| 2.22 | 3.60 | 3.10 | 4.84% | 2.02 | 1.80 | 4.82% | 1.65 | 2.15 | 6.64% | |
| 2.25 | 3.65 | 3.00 | 4.92% | 1.91 | 1.80 | 7.33% | 1.66 | 2.10 | 7.29% | |
| 2.10 | 3.75 | 3.10 | 6.14% | 2.00 | 1.80 | 5.26% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
| 2.20 | 3.60 | 3.00 | 6.16% | 1.90 | 1.90 | 5.00% | 1.72 | 2.00 | 7.53% | |
| 2.07 | 3.75 | 3.15 | 6.30% | 1.97 | 1.77 | 6.77% | 1.65 | 2.18 | 6.08% | |
| 2.08 | 3.70 | 3.13 | 6.59% | 1.97 | 1.77 | 6.77% | 1.68 | 2.10 | 6.67% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.25
X
3.80
2
3.50
Λέστερ - Χαλ Στατιστικά
Λέστερ - Χαλ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Λέστερ νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λέστερ, έχει επαληθευτεί 9 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Χαλ έχει φέρει 6 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Χαλ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Τσάμπιονσιπ
Βαθμολογία
8.6/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.3
Κριτικές παικτών: 7.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ