ΛΥΩΝ
-
ΟΣΕΡ
Parc Olympique Lyonnais (59.186)
Αίθριος
245 χλμ.
Ρούντι Μπουκέ (Γαλλία)
Κωδ. 494VAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1
1.61
Λυών - Οσέρ Προγνωστικά
Εκεί που η Λυών έδειχνε να το χάνει, έκανε δύο σερί νίκες και δείχνει και πάλι σημάδια ζωής. Μπορεί κόντρα στη Λοριάν να μην ήταν καλή, ωστόσο με την Παρί εντυπωσίασε και πλέον δείχνει ικανή να προλάβει το τρένο του Τσάμπιονς Λιγκ. Από την άλλη, η Οσέρ τα δίνει όλα για την απευθείας παραμονή, ωστόσο από αυτό το ματς πραγματικά δεν μπορεί να περιμένει πολλά πράγματα. Στηρίζουμε το ανέβασμα της Λυών σε φυσιολογικές τιμές.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Τελικό Αποτέλεσμα - Λυών
Ποντάρισμα: 16.00
Κέρδος: +9.76
1.61
Λυών - Οσέρ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
0
1/0
Α
3
0/0
Μ
2
5/1
Μ
1
26/8
Ε
44
0/0
Ε
6
6/1
Ε
3
10/2
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
0
27/0
Α
2
0/0
Α
1
23/0
Μ
10
11/1
Μ
7
2/0
Ε
1
15/0
Λυών - Οσέρ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.68 | 4.05 | 5.20 | 3.33% | 2.05 | 1.79 | 4.44% | 1.80 | 2.00 | 5.26% | |
| 1.63 | 3.96 | 5.50 | 4.57% | 2.05 | 1.68 | 7.67% | 1.70 | 2.02 | 7.69% | |
| 1.65 | 4.00 | 5.20 | 4.61% | 2.02 | 1.80 | 4.82% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
| 1.63 | 4.00 | 5.40 | 4.64% | 2.05 | 1.77 | 5.01% | 1.75 | 2.00 | 6.67% | |
| 1.63 | 4.00 | 5.33 | 4.86% | 2.05 | 1.78 | 4.73% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
| 1.68 | 3.90 | 5.00 | 4.91% | 2.00 | 1.81 | 4.99% | 1.80 | 1.98 | 5.71% | |
| 1.57 | 4.10 | 5.75 | 5.19% | 2.00 | 1.80 | 5.26% | 1.91 | 1.91 | 4.50% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.68
X
4.10
2
5.75
Λυών - Οσέρ Στατιστικά
Λυών - Οσέρ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Λυών νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λυών, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Οσέρ έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Οσέρ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ