ΛΥΩΝ
-
ΛΑΒΑΛ
Parc Olympique Lyonnais (59.186)
Ψυχρός
15 χλμ.
Ρούντι Μπουκέ (Γαλλία)
Κωδ. 899
Σχόλια αγώνα:
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1 & Under 3,5
1.98
Λυών - Λαβάλ Προγνωστικά
Μία κατηγορία χωρίζει τις δύο ομάδες, αλλά ακόμα και έτσι να μην ήταν, πως μπορείς να κοντράρεις αυτή τη Λυών; Ακόμα και με αλλαγές ανταποκρίνεται μια χαρά, ενώ πρόσθεσε λύσεις στο μεταγραφικό παζάρι. Με σοβαρότητα δεν υπάρχει περίπτωση να μην προσπεράσει το εμπόδιο της Λαβάλ. Στη λογική όμως ότι οι φιλοξενούμενοι θα παίξουν φουλ άμυνα και στο ότι τα ματς για τους «Λυωνέ» είναι πολλά και συνεχόμενα, έχει αξία η νίκη τους, δίχως να ξεφύγει το σκορ.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
1 & Under 3,5
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: +9.80
1.98
Λυών - Λαβάλ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
3
0/0
Α
0
10/1
Μ
5
7/0
Μ
2
18/3
Μ
1
14/5
Ε
18
9/2
Ε
30
0/0
Ε
1
0/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
1
16/0
Α
0
19/0
Α
0
12/0
Μ
2
0/0
Μ
1
2/0
Μ
0
19/5
Ε
2
0/0
Ε
1
25/4
Λυών - Λαβάλ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 5.70 | 20.00 | 4.32% | 2.27 | 1.65 | 4.45% | 2.27 | 1.60 | 6.15% | |
| 1.21 | 5.90 | 17.75 | 4.97% | 2.35 | 1.60 | 4.81% | 2.30 | 1.60 | 5.64% | |
| 1.21 | 6.20 | 15.00 | 5.16% | 2.32 | 1.60 | 5.31% | 2.35 | 1.56 | 6.24% | |
| 1.20 | 5.80 | 18.00 | 5.78% | 2.30 | 1.62 | 4.95% | 2.30 | 1.60 | 5.64% | |
| 1.20 | 6.00 | 15.00 | 6.25% | 2.20 | 1.62 | 6.70% | 2.50 | 1.50 | 6.25% | |
| 1.22 | 5.75 | 13.00 | 6.59% | 2.20 | 1.65 | 5.71% | 2.25 | 1.57 | 7.53% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.22
X
6.20
2
20.00
Λυών - Λαβάλ Στατιστικά
Λυών - Λαβάλ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Λυών νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λυών, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Λαβάλ έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λαβάλ, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Μονό ματς για τη φάση των «16» του Κυπέλλου. Σε περίπτωση ισοπαλίας ακολουθεί απευθείας η διαδικασία των πέναλτι. O νικητής της διοργάνωσης κερδίζει «εισιτήριο» για τους ομίλους του Γιουρόπα Λιγκ της επόμενης σεζόν. Χωρίς VAR.