ΜΑΡΚΟ
-
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Σχόλια αγώνα:
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
G/G
2.00
Μαρκό - Λεβαδειακός Προγνωστικά
Η Μαρκό του Σούλη Παπαδόπουλου και ο Λεβαδειακός του Νίκου Παπαδόπουλου, έχουν ξεπεράσει τις προσδοκίες σε αυτό το πρώτο μισό κομμάτι της σεζόν. Η ομάδα της SL2 είναι σε φάση που βρίσκεται σταθερά πίσω από τις ομάδες που διεκδικούν άνοδο και δύσκολα θα χάσει το γκρουπ των πλέι οφ. Ο Λεβαδειακός έχει πατήσει τετράδα στο πρωτάθλημα και με νίκη σήμερα, θεωρείται αρκετά πιθανό να πάρει θέση στην πρώτη τετράδα του κυπέλλου. Δεν περιμένουμε από την αδιάφορη Μαρκό να τα παρατήσει. Αρκετά τίμιο το G/G, εξάλλου ο Λεβαδειακός συχνά-πυκνά τα επιβεβαιώνει γιατί αγωνίζεται σε υψηλό επιθετικό τέμπο.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
G/G
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: +10.00
2.00
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Μ
0
0/0
Ε
0
0/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
0
4/1
Μ
0
3/0
Ε
3
1/1
Μαρκό - Λεβαδειακός Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7.40 | 4.05 | 1.49 | 5.05% | 1.75 | 2.06 | 5.38% | 2.23 | 1.62 | 6.17% | |
| 7.80 | 4.60 | 1.38 | 6.56% | 1.99 | 1.78 | 6.04% | 2.15 | 1.66 | 6.33% | |
| 8.50 | 4.00 | 1.42 | 6.71% | 1.85 | 1.95 | 5.07% | 2.20 | 1.62 | 6.70% | |
| 7.90 | 4.50 | 1.37 | 7.30% | 1.95 | 1.75 | 7.77% | 2.05 | 1.68 | 7.67% | |
| 7.00 | 4.33 | 1.41 | 7.67% | 1.75 | 1.95 | 7.77% | 2.20 | 1.60 | 7.37% | |
| 7.30 | 3.90 | 1.45 | 7.67% | 1.75 | 1.95 | 7.77% | 2.12 | 1.65 | 7.21% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
8.50
X
4.60
2
1.49
Μαρκό - Λεβαδειακός Στατιστικά
Μαρκό - Λεβαδειακός Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Μαρκό νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μαρκό, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Λεβαδειακός έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λεβαδειακός, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.7/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.5
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.6
Κριτικές παικτών: 7.8
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
League Phase-4η Αγωνιστική. Στα προημιτελικά προκρίνονται απευθείας οι ομάδες «1-4» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες που θα τερματίσουν «5-12» παίζουν πλέι οφ (μονά ματς) στις έδρες των ομάδων που τερμάτισαν ψηλότερα. Κριτήρια ισοβαθμίας: Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Μεγαλύτερη βαθμολογία κατά την περίοδο 2024-2025. Χωρίς VAR.