Liga MX
Κωδικός Κουπονιού: 187
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΣΑΝ ΛΟΥΙΣ - ΧΟΥΑΡΕΣ
1
-
2
Live
Τέλος Αγώνα
01/11/2025 (05:00)
Στο Κλαουσούρα: Ατλέτικο Σαν Λουίς – Χουάρες 1-0
Alfonso Lastras Ramírez (26.400)
Καιρός: Αίθριος
1.352 χλμ. (απόσταση)
Ατλέτικο Σαν Λουίς - Χουάρες
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Ατλέτικο Σαν Λουίς - Χουάρες Προγνωστικά
Τα… ρέστα της σε ό,τι αφορά μια θέση στην τελική φάση του πρωταθλήματος παίζει η Ατλέτικο Σαν Λουίς, που θα παραταχθεί επιθετικά, καθώς η νίκη είναι μονόδρομος. Παρά την «γκέλα» με την ουραγό Πουέμπλα η Χουάρες εξακολουθεί να κρατάει την τύχη της στα χέρια της. Σκοράρουν αλλά και δέχονται εύκολα γκολ, αμφότερες, πιθανό το αμφίσκορο.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.40 | 3.20 | 4.86% | 1.90 | 1.90 | 5.00% | 1.70 | 2.10 | 6.05% | |
| 2.40 | 3.25 | 3.00 | 5.45% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
| 2.25 | 3.35 | 3.15 | 5.70% | 1.91 | 1.90 | 4.75% | 1.70 | 2.07 | 6.66% | |
| 2.30 | 3.35 | 3.05 | 5.76% | 1.91 | 1.89 | 5.00% | 1.68 | 2.10 | 6.67% | |
| 2.20 | 3.40 | 3.00 | 7.58% | 2.12 | 1.64 | 7.53% | 1.55 | 2.30 | 7.40% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.40
X
3.40
2
3.20
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
C. López
Τραυματίας
4
12
0/0
Μ
Ó. Macías
Τραυματίας
4
2
15/0
Μ
Dourado Rodrigo
Τιμωρημένος
4
0
11/0
Ε
F. Boli
Άλλοι λόγοι
2
15
3/0
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
Moises Mosquera
Τραυματίας
4
4
11/0
Ε
J. Torres
Τραυματίας
3
10
3/1
Betting Facts
Η ομάδα Ατλέτικο Σαν Λουίς έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ατλέτικο Σαν Λουίς, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Χουάρες έχασε 8 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Χουάρες, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12-2 | +10 | Ι Ν Ν Ν Ν | |
|
|
14 | 7 | 4 | 2 | 1 | 12-6 | +6 | Ι Ν Ν Ι Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12-4 | +8 | Η Ν Ι Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10-7 | +3 | Ν Ι Ν Η Ν | |
|
|
13 | 7 | 4 | 1 | 2 | 10-9 | +1 | Η Ν Ν Η Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-7 | +2 | Ν Ν Ι Η Ν | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8-6 | +2 | Η Ν Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-9 | 0 | Η Ι Ν Ν Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13-10 | +3 | Η Ν Ν Η Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11-11 | 0 | Ν Η Η Η Ν | |
|
|
8 | 7 | 2 | 2 | 3 | 10-8 | +2 | Η Η Ι Ι Ν | |
|
|
8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8-8 | 0 | Ν Ν Ι Ι Η | |
|
|
8 | 7 | 2 | 2 | 3 | 9-12 | -3 | Η Η Ι Η Ι | |
|
|
7 | 7 | 1 | 4 | 2 | 7-9 | -2 | Ν Ι Η Ι Ι | |
|
|
6 | 7 | 1 | 3 | 3 | 9-11 | -2 | Η Η Ν Ι Ι | |
|
|
6 | 7 | 1 | 3 | 3 | 8-13 | -5 | Ι Η Ι Ν Η | |
|
|
1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4-11 | -7 | Η Η Η Η Ι | |
|
|
0 | 7 | 0 | 0 | 7 | 3-21 | -18 | Η Η Η Η Η | |
Πλέι οφ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ