Σχόλια αγώνα:
Ντόρτμουντ - Αθλέτικ Μπιλμπάο Προγνωστικά
Φαβορί η Ντόρτμουντ στο γήπεδό της. Και σε φόρμα είναι και γνωρίζει πως να παίρνει αποτελέσματα εντός έδρας. Η Μπιλμπάο καλή, χρυσή και Άγια, αλλά δεν έχει τύχη στη Βεστφαλία. Ο άσος συνδυάζεται με το Over 1,5 ή ακόμα και το N/G το οποίο σε ευρωπαϊκά εντός έδρας ματς είναι μία συνήθεια για την Μπορούσια.
Ντόρτμουντ - Αθλέτικ Μπιλμπάο Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
6
0/0
Α
2
0/0
Μ
10
0/0
Ε
6
0/0
Ε
0
1/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
8
0/0
Α
8
0/0
Μ
5
2/0
Μ
0
4/0
Ε
5
3/1
Ε
1
4/0
Ντόρτμουντ - Αθλέτικ Μπιλμπάο Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.60 | 4.35 | 4.60% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.72 | 2.05 | 6.47% | |
| 1.82 | 3.70 | 4.35 | 4.73% | 1.99 | 1.82 | 4.94% | 1.71 | 2.05 | 6.77% | |
| 1.85 | 3.66 | 4.20 | 4.93% | 1.95 | 1.80 | 6.40% | 1.74 | 2.05 | 5.88% | |
| 1.83 | 3.70 | 4.20 | 5.20% | 2.00 | 1.80 | 5.26% | 1.75 | 2.00 | 6.67% | |
| 1.80 | 3.70 | 4.30 | 5.52% | 1.97 | 1.83 | 5.13% | 1.77 | 2.05 | 5.01% | |
| 1.82 | 3.64 | 4.20 | 5.86% | 1.91 | 1.79 | 7.60% | 1.71 | 2.01 | 7.60% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.85
X
3.70
2
4.35
Ντόρτμουντ - Αθλέτικ Μπιλμπάο Στατιστικά
Ντόρτμουντ - Αθλέτικ Μπιλμπάο Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ντόρτμουντ νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντόρτμουντ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Αθλέτικ Μπιλμπάο νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Αθλέτικ Μπιλμπάο, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
League Phase - 2η Αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Ματς με αντιπάλους της League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Καλύτερη επίθεση), 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής, 8) Βαθμολογία στο Ranking της UEFA.