Liga MX
Κωδικός Κουπονιού: 414
ΜΟΝΤΕΡΕΙ - ΠΑΤΣΟΥΚΑ
2
-
3
Live
Τέλος Αγώνα
26/01/2025 (05:00)
Στο Απερτούρα: Πατσούκα – Μοντερέι 0-1
Γκιλιέρμο Πατσέκο (Μεξικό)
Estadio BBVA (53.500)
Καιρός: Αίθριος
918 χλμ. (απόσταση)
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Μοντερέι - Πατσούκα Προγνωστικά
Έχει ξεκινήσει, ήδη, η «γκρίνια» στη Μοντερέι, καθώς δεν άνοιξε λογαριασμό στο πρωτάθλημα. Έχει, πάντως, ποιότητα, ενώ είναι σημαντικό το ότι ο Ντεμιτσέλις φαίνεται ότι καταφέρνει να διατηρεί το καλό κλίμα στα αποδυτήρια. Δεν θα έχουν εύκολο έργο, απέναντι στην πάντα ανταγωνιστική Πατσούκα, έφτασε, όμως, η ώρα της πρώτης νίκης για τους «Ραγιάδος».
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.83 | 3.85 | 4.10 | 4.77% | 2.01 | 1.80 | 5.04% | 1.72 | 2.04 | 6.68% | |
| 1.79 | 3.80 | 4.30 | 5.16% | 2.03 | 1.79 | 4.88% | 1.75 | 2.03 | 6.02% | |
| 1.80 | 3.75 | 4.30 | 5.19% | 2.00 | 1.80 | 5.26% | 1.70 | 2.10 | 6.05% | |
| 1.80 | 3.90 | 4.10 | 5.29% | 2.00 | 1.80 | 5.26% | 1.75 | 2.00 | 6.67% | |
| 1.87 | 3.35 | 4.45 | 5.48% | 2.00 | 1.82 | 4.71% | 1.65 | 2.15 | 6.64% | |
| 1.80 | 3.75 | 4.20 | 5.69% | 2.05 | 1.78 | 4.73% | 1.70 | 2.10 | 6.05% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.87
X
3.90
2
4.45
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
V. Guzmán
Επιστρέφει
5
1
20/0
Μ
J. Cortizo
Τραυματίας
4
2
13/2
Μ
L. Ocampos
Τραυματίας
4
2
14/2
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Μ
P. Pedraza
Επιστρέφει
4
1
15/0
Μ
E. Montiel
Επιστρέφει
5
1
13/1
Betting Facts
Η ομάδα Μοντερέι νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μοντερέι, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Πατσούκα έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Πατσούκα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12-2 | +10 | Ι Ν Ν Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12-4 | +8 | Η Ν Ι Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10-7 | +3 | Ν Ι Ν Η Ν | |
|
|
12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9-8 | +1 | Ν Η Ν Ν Η | |
|
|
11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9-6 | +3 | Ν Ι Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-7 | +2 | Ν Ν Ι Η Ν | |
|
Λεόν
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8-6 | +2 | Η Ν Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-9 | 0 | Η Ι Ν Ν Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13-10 | +3 | Η Ν Ν Η Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11-11 | 0 | Ν Η Η Η Ν | |
|
|
8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8-8 | 0 | Ν Ν Ι Ι Η | |
|
|
7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8-11 | -3 | Ν Η Η Ι Η | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8-10 | -2 | Ι Ι Η Ι Ν | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6-8 | -2 | Ι Ν Ι Η Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-8 | 0 | Η Η Η Ι Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-10 | -2 | Ι Η Η Ν Ι | |
|
|
1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4-11 | -7 | Η Η Η Η Ι | |
|
|
0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3-19 | -16 | Η Η Η Η Η | |
Πλέι οφ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ