ΑΣΤΑΝΑ
-
ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ
Σχόλια αγώνα:
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
Χ2 & Under 3,5
1.70
Αστάνα - Γκιμαράες Προγνωστικά
Για την Αστάνα δεν αποτελεί προτεραιότητα το Κόνφερενς Λιγκ, προέρχεται από δύο διαδοχικές ήττες στη διοργάνωση. Αντίθετα, η Γκιμαράες αναζητεί τη διάκριση, μετρώντας τρεις νίκες σε ισάριθμους αγώνες στον θεσμό. Μπορεί η ανώτερη Γκιμαράες να φύγει με θετικό αποτέλεσμα από το Καζακστάν σε μια σχετικά κλειστή αναμέτρηση.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Χ2 & Under 3,5
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: +7.00
1.70
Αστάνα - Γκιμαράες Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Μ
0
23/6
Μ
0
12/6
Μ
0
23/4
Ε
0
10/7
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
13
2/0
Α
3
7/0
Μ
1
3/0
Ε
1
8/2
Αστάνα - Γκιμαράες Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.10 | 3.45 | 2.00 | 3.27% | 1.67 | 2.25 | 4.15% | ||||
| 4.20 | 3.35 | 1.95 | 4.71% | 1.65 | 2.25 | 4.81% | 1.98 | 1.78 | 6.27% | |
| 3.95 | 3.40 | 1.99 | 4.74% | 1.65 | 2.20 | 5.71% | 1.93 | 1.77 | 7.67% | |
| 4.00 | 3.40 | 1.95 | 5.39% | 1.65 | 2.20 | 5.71% | 1.95 | 1.80 | 6.40% | |
| 3.80 | 3.40 | 1.95 | 6.55% | 1.65 | 2.20 | 5.71% | 2.00 | 1.73 | 7.24% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
4.20
X
3.45
2
2.00
Αστάνα - Γκιμαράες Στατιστικά
Αστάνα - Γκιμαράες Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Αστάνα νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Αστάνα, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Γκιμαράες έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Γκιμαράες, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
League Phase - 4η αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Ματς με αντιπάλους της League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Καλύτερη επίθεση), 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής, 8) Βαθμολογία στο Ranking της UEFA. Σε ουδέτερο γήπεδο.