ΣΑΜΣΟΥΝΣΠΟΡ
-
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
Samsun Yeni 19 Mayıs Stadyumu (34.658)
Αίθριος
817 χλμ.
Μουχάμετ Αλί Μέτογλου
Κωδ. 649VAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
2 & Over 1,5 (Bet Builder)
2.25
Σαμσουνσπόρ - Φενέρμπαχτσε Προγνωστικά
Σούπερ η Σαμσουνσπόρ, παίζει σωστή μπάλα και έχει αρχίσει να «δαγκώνει» εκτός. Στη βάση της αντλεί δύναμη από τους οπαδούς (δυναμική παρουσία). Η Φενέρ απεύχεται «στάση» στη Σαμψούντα, διαφορετικά θα πει πρόωρα αντίο στον τίτλο. Το εκτός έδρας σερί των «καναρινιών» δεν περνάει στα... ψιλά. Έτοιμη να κόψει τη φόρα των «κόκκινων». Με ρίσκο η επιλογή.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
2 & Over 1,5 (Bet Builder)
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
2.25
Σαμσουνσπόρ - Φενέρμπαχτσε Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
8
0/0
Α
8
3/0
Α
2
1/0
Μ
8
0/0
Ε
8
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
2
0/0
Α
11
0/0
Α
11
Α
2
2/0
Α
3
1/0
Α
1
7/0
Μ
1
1/0
Μ
5
9/3
Μ
0
7/0
Ε
1
1/0
Ε
0
2/0
Σαμσουνσπόρ - Φενέρμπαχτσε Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.10 | 3.45 | 1.93 | 4.93% | 1.85 | 1.95 | 5.07% | 1.78 | 1.98 | 6.27% | |
| 4.10 | 3.55 | 1.90 | 4.93% | 1.85 | 1.95 | 5.07% | 1.85 | 1.95 | 5.07% | |
| 3.79 | 3.42 | 1.97 | 6.00% | 1.79 | 1.98 | 5.99% | 1.83 | 1.95 | 5.60% | |
| 3.98 | 3.35 | 1.92 | 6.59% | 1.80 | 1.94 | 6.63% | 1.78 | 1.96 | 6.72% | |
| 3.90 | 3.40 | 1.91 | 6.90% | 1.85 | 1.95 | 5.07% | 1.80 | 1.91 | 7.33% | |
| 3.80 | 3.40 | 1.91 | 7.48% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | 1.82 | 1.94 | 6.10% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
4.10
X
3.55
2
1.97
Σαμσουνσπόρ - Φενέρμπαχτσε Στατιστικά
Σαμσουνσπόρ - Φενέρμπαχτσε Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Σαμσουνσπόρ έχασε 8 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σαμσουνσπόρ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Φενέρμπαχτσε νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Φενέρμπαχτσε, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ