Liga MX
Κωδικός Κουπονιού: 217
ΤΙΧΟΥΑΝΑ - ΜΑΣΑΤΛΑΝ
1
-
0
Live
Τέλος Αγώνα
28/09/2024 (06:05)
Στο Κλαουσούρα: Μασατλάν – Τιχουάνα 2-0
Βίκτορ Κάσερες (Μεξικό)
Caliente (27.333), συνθετικός χλοοτάπητας
Καιρός: Αίθριος
1.752 χλμ. (απόσταση)
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Τιχουάνα - Μασατλάν Προγνωστικά
Θέλει να αντιστρέψει το κλίμα μετά τις δυο συνεχόμενες ήττες η Τιχουάνα, που ξέρει να εκμεταλλεύεται τη δυνατή της έδρα. Έχουν ρυθμό οι αναμετρήσεις της στο «Caliente» και έχει το προβάδισμα και κόντρα στη Μασατλάν, που αντιμετωπίζει σημαντικό πρόβλημα στο σκοράρισμα, καθώς δεν έχει πετύχει γκολ στα τρία τελευταία παιχνίδια της.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.40 | 2.80 | 4.88% | 2.09 | 1.77 | 4.16% | 1.61 | 2.20 | 7.03% | |
| 2.45 | 3.40 | 2.85 | 5.05% | 2.05 | 1.77 | 5.01% | ||||
| 2.60 | 3.20 | 2.80 | 5.15% | 2.00 | 1.80 | 5.26% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | |
| 2.55 | 3.30 | 2.75 | 5.56% | 2.00 | 1.80 | 5.26% | 1.63 | 2.25 | 5.48% | |
| 2.47 | 3.30 | 2.82 | 5.88% | 2.05 | 1.78 | 4.73% | 1.57 | 2.30 | 6.69% | |
| 2.35 | 3.20 | 2.77 | 9.01% | 2.01 | 1.71 | 7.60% | 1.56 | 2.27 | 7.54% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.60
X
3.40
2
2.85
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Μ
D. Blanco
Αμφίβολος
4
2
8/1
Ε
C. González
Επιστρέφει
4
1
8/1
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
F. Almada
Αμφίβολος
4
4
27/4
Α
V. Alvarado
Τραυματίας
3
2
5/0
Μ
J. Intriago
Τραυματίας
3
3
4/0
Ε
N. Benedetti
Τραυματίας
5
14
7/1
Ε
G. Del Prete
Τραυματίας
5
7
3/1
Ε
L. Amarilla
Τραυματίας
3
1
4/0
Betting Facts
Η ομάδα Τιχουάνα νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Τιχουάνα, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μασατλάν έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μασατλάν, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12-2 | +10 | Ι Ν Ν Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12-4 | +8 | Η Ν Ι Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10-7 | +3 | Ν Ι Ν Η Ν | |
|
|
12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9-8 | +1 | Ν Η Ν Ν Η | |
|
|
11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9-6 | +3 | Ν Ι Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-7 | +2 | Ν Ν Ι Η Ν | |
|
Λεόν
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8-6 | +2 | Η Ν Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-9 | 0 | Η Ι Ν Ν Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13-10 | +3 | Η Ν Ν Η Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11-11 | 0 | Ν Η Η Η Ν | |
|
|
8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8-8 | 0 | Ν Ν Ι Ι Η | |
|
|
7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8-11 | -3 | Ν Η Η Ι Η | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8-10 | -2 | Ι Ι Η Ι Ν | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6-8 | -2 | Ι Ν Ι Η Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-8 | 0 | Η Η Η Ι Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-10 | -2 | Ι Η Η Ν Ι | |
|
|
1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4-11 | -7 | Η Η Η Η Ι | |
|
|
0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3-19 | -16 | Η Η Η Η Η | |
Πλέι οφ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ