Liga MX
Κωδικός Κουπονιού: 927
ΜΑΣΑΤΛΑΝ - ΝΕΚΑΞΑ
0
-
0
Live
Τέλος Αγώνα
19/09/2024 (05:00)
Στο Κλαουσούρα: Μασατλάν - Νεκάξα 2-1
Ντάνιελ Κιντέρο (Μεξικό)
Estadio El Encanto (25.000)
Καιρός: Άστατος
699 χλμ. (απόσταση)
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Μασατλάν - Νεκάξα Προγνωστικά
Μονόδρομος η επιστροφή στα θετικά αποτελέσματα για τη Μασατλάν, που προέρχεται από «κρύα» ήττα από τη Χουαρές. Θα παίξει επιθετικά στην έδρα της, αλλά και με υπηρεσιακό τεχνικό, καθώς είναι τιμωρημένος ο Βούσετιτς. Σε καλή κατάσταση βρίσκεται η Νεκάξα, που «έχει» το εύκολο γκολ στα τελευταία ματς. Καλή επιλογή το να σκοράρουν και οι δυο ομάδες.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.07 | 3.50 | 3.60 | 4.45% | 2.02 | 1.83 | 3.98% | 1.67 | 2.11 | 6.78% | |
| 2.05 | 3.50 | 3.60 | 4.88% | 1.97 | 1.83 | 5.13% | ||||
| 1.95 | 3.50 | 3.90 | 5.21% | 2.00 | 1.80 | 5.26% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
| 2.00 | 3.40 | 3.75 | 5.73% | 2.00 | 1.82 | 4.71% | 1.65 | 2.15 | 6.64% | |
| 2.90 | 2.04 | 4.40 | 5.86% | 1.08 | 8.00 | 4.85% | 4.50 | 1.20 | 5.26% | |
| 2.00 | 3.50 | 3.60 | 5.97% | 2.00 | 1.80 | 5.26% | 1.68 | 2.15 | 5.69% | |
| 1.99 | 3.30 | 3.40 | 9.06% | 1.93 | 1.77 | 7.67% | 1.64 | 2.12 | 7.53% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.90
X
3.50
2
4.40
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
F. Almada
Αμφίβολος
4
2
27/4
Ε
N. Benedetti
Τραυματίας
5
12
Ε
G. Del Prete
Τραυματίας
5
5
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
A. Peña
Τραυματίας
5
8
Betting Facts
Η ομάδα Μασατλάν έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μασατλάν, έχει επαληθευτεί 4 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Νεκάξα έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Νεκάξα, έχει επαληθευτεί 3 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12-2 | +10 | Ι Ν Ν Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12-4 | +8 | Η Ν Ι Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10-7 | +3 | Ν Ι Ν Η Ν | |
|
|
12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9-8 | +1 | Ν Η Ν Ν Η | |
|
|
11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9-6 | +3 | Ν Ι Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-7 | +2 | Ν Ν Ι Η Ν | |
|
Λεόν
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8-6 | +2 | Η Ν Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-9 | 0 | Η Ι Ν Ν Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13-10 | +3 | Η Ν Ν Η Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11-11 | 0 | Ν Η Η Η Ν | |
|
|
8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8-8 | 0 | Ν Ν Ι Ι Η | |
|
|
7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8-11 | -3 | Ν Η Η Ι Η | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8-10 | -2 | Ι Ι Η Ι Ν | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6-8 | -2 | Ι Ν Ι Η Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-8 | 0 | Η Η Η Ι Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-10 | -2 | Ι Η Η Ν Ι | |
|
|
1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4-11 | -7 | Η Η Η Η Ι | |
|
|
0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3-19 | -16 | Η Η Η Η Η | |
Πλέι οφ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ