Liga MX
Κωδικός Κουπονιού: 645
ΣΑΝΤΟΣ ΛΑΓΚΟΥΝΑ - ΝΕΚΑΞΑ
3
-
2
Live
Τέλος Αγώνα
02/09/2024 (04:05)
Στο Κλαουσούρα: Νεκάξα - Σάντος Λαγκούνα 2-0
Γκιλιέρμο Πατσέκο (Μεξικό)
Estadio Corona (29.101)
Καιρός: Βροχή
502 χλμ. (απόσταση)
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Σάντος Λαγκούνα - Νεκάξα Προγνωστικά
Από θετικά αποτελέσματα προέρχονται αμφότερες. Πήρε παράταση ο Αμπρίς στην τεχνική ηγεσία της Σάντος Λαγκούνα, που «καίγεται» για την πρώτη της νίκη στο πρωτάθλημα. Θα πρέπει,επιτέλους, να εκμεταλλευτεί την έδρα της και μπορεί να τα καταφέρει κόντρα στη Νεκάξα, τα αγωνιστικά προβλήματα της οποίας δεν... κρύβονται από την επικράτηση επί της Χουαρές.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.60 | 2.31 | 4.22% | 1.59 | 2.23 | 7.18% | ||||
| 3.15 | 3.55 | 2.20 | 5.10% | 2.10 | 1.75 | 4.55% | ||||
| 3.10 | 3.60 | 2.20 | 5.20% | 2.10 | 1.70 | 6.05% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | |
| 3.05 | 3.45 | 2.27 | 5.50% | 2.10 | 1.75 | 4.55% | 1.57 | 2.30 | 6.69% | |
| 2.95 | 3.60 | 2.25 | 5.77% | 2.15 | 1.70 | 5.06% | 1.57 | 2.30 | 6.69% | |
| 12.25 | 4.25 | 1.34 | 5.94% | 1.57 | 2.25 | 7.53% | 1.91 | 1.80 | 7.33% | |
| 2.99 | 3.32 | 2.15 | 9.15% | 2.02 | 1.70 | 7.69% | 1.58 | 2.23 | 7.52% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
12.25
X
4.25
2
2.31
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
S. Núñez
Τιμωρημένος
3
1
Α
V. Loroña
Τραυματίας
3
1
Μ
P. Aquino
Άλλοι λόγοι
4
9
Ε
S. Carrillo
Τραυματίας
3
9
Ε
J. Macías
Τραυματίας
4
2
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
A. Peña
Τραυματίας
5
6
Betting Facts
Η ομάδα Σάντος Λαγκούνα έχασε 8 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σάντος Λαγκούνα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Νεκάξα νίκησε 3 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Νεκάξα, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12-2 | +10 | Ι Ν Ν Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12-4 | +8 | Η Ν Ι Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10-7 | +3 | Ν Ι Ν Η Ν | |
|
|
12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9-8 | +1 | Ν Η Ν Ν Η | |
|
|
11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9-6 | +3 | Ν Ι Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-7 | +2 | Ν Ν Ι Η Ν | |
|
Λεόν
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8-6 | +2 | Η Ν Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-9 | 0 | Η Ι Ν Ν Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13-10 | +3 | Η Ν Ν Η Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11-11 | 0 | Ν Η Η Η Ν | |
|
|
8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8-8 | 0 | Ν Ν Ι Ι Η | |
|
|
7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8-11 | -3 | Ν Η Η Ι Η | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8-10 | -2 | Ι Ι Η Ι Ν | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6-8 | -2 | Ι Ν Ι Η Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-8 | 0 | Η Η Η Ι Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-10 | -2 | Ι Η Η Ν Ι | |
|
|
1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4-11 | -7 | Η Η Η Η Ι | |
|
|
0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3-19 | -16 | Η Η Η Η Η | |
Πλέι οφ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ