Liga MX
Κωδικός Κουπονιού: 775
ΛΕΟΝ - ΝΕΚΑΞΑ
1
-
1
Live
Τέλος Αγώνα
22/07/2024 (04:05)
Στο Κλαουσούρα: Νεκάξα – Λεόν 1-2
L. García
León (33.943)
Καιρός: Βροχή
105 χλμ. (απόσταση)
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Λεόν - Νεκάξα Προγνωστικά
Μαχητική η Νεκάξα, έδειξε καλό αγωνιστικό πρόσωπο και κόντρα στη Μοντερέι. Η Λεόν, όμως, είναι καλύτερη ομάδα, ενώ θα έπρεπε βάση της εικόνας της στον αγωνιστικό χώρο να έχει περισσότερους βαθμούς έως τώρα. Έφτασε, ίσως, η ώρα να ανοίξει «λογαριασμό» στο πρωτάθλημα με τη συμπαράσταση των οπαδών της και μπορεί να τα καταφέρει.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.67 | 3.55 | 2.55 | 4.61% | 2.18 | 1.70 | 4.48% | 1.55 | 2.37 | 6.29% | |
| 2.63 | 3.60 | 2.55 | 4.78% | 1.56 | 12.00 | -38.05% | ||||
| 2.70 | 3.50 | 2.50 | 5.31% | 2.15 | 1.67 | 6.01% | 1.53 | 2.38 | 6.87% | |
| 2.45 | 2.25 | 4.90 | 5.36% | 2.90 | 1.42 | 4.68% | ||||
| 5.40 | 3.15 | 1.80 | 5.50% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | 1.57 | 2.25 | 7.53% | |
| 2.65 | 3.60 | 2.45 | 5.95% | 2.20 | 1.66 | 5.39% | 1.55 | 2.40 | 5.82% | |
| 2.52 | 3.39 | 2.45 | 9.09% | 2.12 | 1.64 | 7.53% | 1.53 | 2.35 | 7.33% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
5.40
X
3.60
2
4.90
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
V. Barajas
Επιστρέφει
3
1
Μ
F. Ambríz
Τραυματίας
5
3
Μ
I. Moreno
Τραυματίας
4
3
29/2
Μ
A. Guardado
Τραυματίας
5
3
Μ
G. Nápoli
Άλλοι λόγοι
4
3
Μ
D. Ramírez
Τραυματίας
4
3
Ε
F. Viñas
Τραυματίας
5
3
32/4
Ε
N. López
Άλλοι λόγοι
4
3
24/12
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Μ
B. Garnica
Τιμωρημένος
4
0
Betting Facts
Η ομάδα Λεόν νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λεόν, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Νεκάξα έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Νεκάξα, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12-2 | +10 | Ι Ν Ν Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12-4 | +8 | Η Ν Ι Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10-7 | +3 | Ν Ι Ν Η Ν | |
|
|
12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9-8 | +1 | Ν Η Ν Ν Η | |
|
|
11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9-6 | +3 | Ν Ι Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-7 | +2 | Ν Ν Ι Η Ν | |
|
Λεόν
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8-6 | +2 | Η Ν Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-9 | 0 | Η Ι Ν Ν Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13-10 | +3 | Η Ν Ν Η Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11-11 | 0 | Ν Η Η Η Ν | |
|
|
8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8-8 | 0 | Ν Ν Ι Ι Η | |
|
|
7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8-11 | -3 | Ν Η Η Ι Η | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8-10 | -2 | Ι Ι Η Ι Ν | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6-8 | -2 | Ι Ν Ι Η Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-8 | 0 | Η Η Η Ι Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-10 | -2 | Ι Η Η Ν Ι | |
|
|
1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4-11 | -7 | Η Η Η Η Ι | |
|
|
0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3-19 | -16 | Η Η Η Η Η | |
Πλέι οφ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ