Liga MX
Κωδικός Κουπονιού: 670
ΣΑΝΤΟΣ ΛΑΓΚΟΥΝΑ - ΤΟΛΟΥΚΑ
2
-
0
Live
Τέλος Αγώνα
23/09/2024 (04:05)
Στο Κλαουσούρα: Τολούκα - Σάντος Λαγκούνα 1-0
I. López
Estadio Corona (29.101)
Καιρός: Άστατος
794 χλμ. (απόσταση)
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Σάντος Λαγκούνα - Τολούκα Προγνωστικά
Ούτε ο πιο απαισιόδοξος οπαδός της Σάντος Λαγκούνα δεν θα περίμενε, ίσως, ότι η ομάδα του θα παρουσίαζε τόσο άσχημο αγωνιστικό πρόσωπο. Αντίθετα, εξαιρετική είναι η παρουσία της Τολούκα, που βρίσκεται από την αρχή στις πρώτες θέσεις, ενώ διαθέτει παίκτες με ποιότητα σε όλες τις θέσεις και «βάθος» στο ρόστερ. Ξεκάθαρο φαβορί οι φιλοξενούμενοι.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.00 | 4.50 | 1.53 | 4.08% | 2.70 | 1.44 | 6.09% | 1.57 | 2.25 | 7.53% | |
| 5.50 | 4.50 | 1.56 | 4.31% | 2.60 | 1.51 | 4.48% | 1.57 | 2.25 | 7.53% | |
| 5.70 | 4.40 | 1.55 | 4.57% | |||||||
| 5.50 | 4.50 | 1.52 | 5.83% | 2.70 | 1.45 | 5.66% | 1.55 | 2.40 | 5.82% | |
| 5.40 | 4.30 | 1.55 | 5.92% | 2.60 | 1.50 | 4.88% | 1.57 | 2.30 | 6.69% | |
| 5.15 | 4.25 | 1.52 | 8.03% | 2.37 | 1.52 | 7.39% | 1.60 | 2.18 | 7.72% | |
| 5.20 | 4.10 | 1.50 | 9.33% | 2.39 | 1.51 | 7.46% | 1.60 | 2.20 | 7.37% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
6.00
X
4.50
2
1.56
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
V. Loroña
Τραυματίας
3
3
Α
A. Santamaría
Αμφίβολος
3
0
Μ
J. Carrillo
Τραυματίας
5
0
Μ
D. Medina
Τραυματίας
4
1
Ε
S. Carrillo
Τραυματίας
3
11
Ε
J. Macías
Επιστρέφει
4
4
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
F. Pereira
Τραυματίας
5
5
10/2
Betting Facts
Η ομάδα Σάντος Λαγκούνα έχασε 8 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σάντος Λαγκούνα, έχει επαληθευτεί 4 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Τολούκα νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Τολούκα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12-2 | +10 | Ι Ν Ν Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12-4 | +8 | Η Ν Ι Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10-7 | +3 | Ν Ι Ν Η Ν | |
|
|
12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9-8 | +1 | Ν Η Ν Ν Η | |
|
|
11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9-6 | +3 | Ν Ι Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-7 | +2 | Ν Ν Ι Η Ν | |
|
Λεόν
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8-6 | +2 | Η Ν Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-9 | 0 | Η Ι Ν Ν Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13-10 | +3 | Η Ν Ν Η Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11-11 | 0 | Ν Η Η Η Ν | |
|
|
8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8-8 | 0 | Ν Ν Ι Ι Η | |
|
|
7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8-11 | -3 | Ν Η Η Ι Η | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8-10 | -2 | Ι Ι Η Ι Ν | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6-8 | -2 | Ι Ν Ι Η Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-8 | 0 | Η Η Η Ι Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-10 | -2 | Ι Η Η Ν Ι | |
|
|
1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4-11 | -7 | Η Η Η Η Ι | |
|
|
0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3-19 | -16 | Η Η Η Η Η | |
Πλέι οφ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ