UTA ΑΡΑΝΤ
-
ΧΕΡΜΑΝΣΤΑΝΤ
Francisc Neuman (7.287)
Άστατος
222 χλμ.
I. Coza
Κωδ. 630VAR
UTA Αράντ - Χέρμανσταντ Προγνωστικά
Η Αράντ δεν βρίσκεται σε καλή κατάσταση και συνεχίζει τέσσερις αγωνιστικές δίχως τρίποντο. Η Χέρμανσταντ είναι φορμαρισμένη, καθώς προέρχεται από τρεις διαδοχικές επικρατήσεις ανεξαρτήτως διοργάνωσης. Αμφότερες διαθέτουν τρομερή ποιότητα μεσοεπιθετικά, σε ικανοποιητική απόδοση προσφέρεται το G/G στην αναμέτρηση.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
G/G
Ποντάρισμα: 8.00
Κέρδος: +6.64
Απόδοση
1.83
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
6
15/1
Ε
4
12/4
UTA Αράντ - Χέρμανσταντ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.20 | 3.05 | 3.88% | 1.74 | 2.01 | 6.74% | 1.85 | 2.05 | 2.76% | |
| 2.40 | 3.10 | 3.20 | 4.92% | 1.78 | 2.02 | 5.38% | ||||
| 3.15 | 2.07 | 3.80 | 5.99% | 1.08 | 8.50 | 4.18% | 4.50 | 1.20 | 5.26% | |
| 2.50 | 3.25 | 2.75 | 6.66% | 1.80 | 2.00 | 5.26% | 1.80 | 1.91 | 7.33% | |
| 2.50 | 3.10 | 2.80 | 7.38% | 1.75 | 2.00 | 6.67% | 1.75 | 2.00 | 6.67% | |
| 2.40 | 3.10 | 2.92 | 7.55% | 1.78 | 2.05 | 4.73% | 1.75 | 2.00 | 6.67% | |
| 2.35 | 2.95 | 2.99 | 9.01% | 1.75 | 1.95 | 7.77% | 1.69 | 2.04 | 7.57% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.15
X
3.25
2
3.80
UTA Αράντ - Χέρμανσταντ Στατιστικά
UTA Αράντ - Χέρμανσταντ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα UTA Αράντ νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας UTA Αράντ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Χέρμανσταντ έχει φέρει 4 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Χέρμανσταντ, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ